Diskuse na téma Rolety, markýzy

27. 09. 2015 | Hypotéka

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou somfy.cz co dodává motorizaci k roletám, markýzám atd.? Kamarádka o ní mluvila a ráda bych slyšela i jiné názory

Pavel 11.02.2018

Rolety ovládá jak podle počasí? A má i nějaké pohybové senzory, aby mi to hlídalo i bezpečí domu?

Dita 24.02.2018

Budeme si pořizovat pasivní dům příští rok. Nad takovým systémem jsme nedávno debatovali, jen nevíme, který je nejlepší a nejpohodlnější.

Mariana Dita 19.05.2018

Nejlepší je www.mojefibaro.cz mají komplexní systém inteligentní domácnosti.

Radka 24.05.2018

Co prosím znamená pro neznalce systém komplexní domácnosti?

Mariana 26.05.2018

Jak to vysvětlit. Obstarává ti všechno technické okolo domácnosti, ty jen kontroluješ přes telefon. Mě třeba nejvíce pomáhá vytahování a stahování žaluzií. Máme docela velký dům a obíhat to pořád se mi nechtělo.

Radka Mariana 27.05.2018

To je pravda, ale kvůli žaluziím si to asi nedáváš ne?

Lucka 19.06.2018

Kdo zařizoval rolety na okno? Potřebujeme je na míru, nejlépe se skrytým boxem.

Barča Lucka 20.06.2018

Máme je od stejné firmy, kde jsme si nechali dělat garážová vrta a bránu. Tak můžu poradit.

Lucka Barča 23.06.2018

Tak nějaké kvalitní bych chtěla doporučit. :) S jakou firmou máte dobré zkušennosti?

Barča Lucka 25.06.2018

Máme od Kružíka. Firmu jsme již v minulosti využili na garážová vrata s integrovanými dvěřmi. A veděli jsme, že dělají i ty rolety.

Lucka Barča 27.06.2018

Koukám, že v tom může být i síť proti hmyzu.

Aneta3 Barča 28.06.2018

Barčo, my už od nich máme vrata do garáže a jsme spokojení. manžel chce ted venkovní žaluzie protože blbě snáží vedra. zaujaly mě konkrétně tyto: https://www.kruzik.cz/sortiment/zaluzie-a-rolety/venkovni-zaluzie/venkovni-zaluzie-zetta.html


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat