Diskuse na téma čokoláda

14. 10. 2015 | Prosím o radu

Jakou čokoládu máte rádi?Nějak se mi nedaří narazit na takovou o které bych si řekla - jo tak to je ono!

Laugher 11.03.2017

Kvalitní čokolády jsou LINDT EXCELLENCE

Dove 20.06.2018

nejlepší Lindt mají ve Freeportu. Tam si vybereš co chceš a kolik toho chceš. je to tam čokoladovy orgasmus

ElaKrej 26.11.2018

Miluju ručně dělané, třeba na Mixit :)

Eliška 05.02.2021

Tak přesně tohle "Jo, to je ono" jsem si řekla, když jsem poprvé v životě ochutnala pralinky. Fakt jsem nikdy tak dobrou čokoládu neměla, protože jsem patřila mezi tu většinu, které stačila pro potěšení klasická čokoláda z obchoďáku, což se u mě výrazně změnilo a když mám chuť na dobrou čokoládu, tak si objednávám pralinky

Ilona Eliška 25.02.2021

Do jakých pralinek ses tak zamilovala ? Já teda měla pralinky jednou, ale že by mě až tak oslovily říci nemohu.

Eliška Eliška 04.10.2021

Poprvé v životě jsem si objednala pralinky přes internet a nelituju toho www.cokoladovnajanek.cz

Amélie 22.10.2021

Ahoj, máte někdo zkušenosti s nějakým dobrým čokoládovým adventním kalendářem pro malinkaté děti?Chci svoje děti na Vánoce překvapit a nějaký krásný jim koupit.

Irena 25.10.2021

Tak třeba někde v nějakým obchoďáku budou mít dobrý kalendáře pro děti.

Amélie 26.10.2021

Tam nic kupovat nechci jelikož tam mají sádelnatou čokoládu a to mi děti nejí.

Irena 31.10.2021

Zkus se třeba podívat na velice dobrý e-shop čokoládovna janek.Prodávají tam nejlepší čokoládu co znám.

diana27 01.11.2023

jednou jsem dostala k narozeninám pralinky z čokoládovny Janek. Nejím moc sladké, ale tu čokoládu jsem si pak musela vyhledat :D Je to prostě rozdíl, když si dáte klasiku z obchodu a nebo vyladěnou z čokoládovny.

Lenule diana27 24.11.2023

Souhlasím, moc dobrá čokoláda, podarovala jsem kamarádky do balíčku na svatbě.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat