Diskuse na téma Papučky do školky

holky, kde nakupujete papucky do skolky? mala chce nejake barevne nejlepe i potistene a nevim jake a kde se aspon i na internetu podivat ci hledat :)

Nina 03.10.2022

Ahoj maminky, potřebovala bych pro dcerku do lesní školky nakoupit nějaké lepší oblečení, hlavně aby bylo nepromokavé. Nevíte kde v Praze bych něco takového sehnala? Máme tu nějakou speciálku?

Sandra 07.11.2021

Dcera je v trojské labuti a tam byl požadavek uzavřené papučky, žádné crocs apod :)

Lucasice 26.09.2019

Holky jaké papučky do školky volíte? A jaké máte osvědčené botky na zimu?

Janka 25.11.2015

Holkyyy mrknete na eshop urbanlux.cz maji tam i papucky od znacky crocs ;)

viky.beckham Janka 03.12.2015

to neznam tady ten eshop dekujeme za doporuceni,vy jste si od tam uz neco objednavala:?

Janka viky.beckham 07.12.2015

jojo objednavala jsem tam ted veci na vanoce a vsechno v poradku, doruceni a komunikace na jednicku :)

no prave a ja nemam moc cas s malou litat po obchodech tak bych potrebovala neco najit takhle na internetu..

andrea 19.11.2015

ja jsem hledala taky ale moc hezke a kvalitni jsem nenasla..kdyz uz jsem neco nasla nebyl tam ani popis velikosti.. kvalitni eshop s timto se jen tak nenajde to vypada :-/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat