Diskuse na téma Fixy na keramiku

17. 02. 2016 | Pro šikovné ruce

Milé ženy (možná i muži), koupila jsem si fixy na keramiku (opravdu fixy, ne barvičky), na kterých je psáno, že se nemusí nijak vypalovat či s nimi dělat jiné způsoby. Že stačí pouze nechat zaschnout a je hotovo. ALE! Kreslila jsem na bílé hrnečky různé motivy a rozdala je jako dárek, bohužel po prvním jemném setření hadříkem se motiv rozmazal a hrnečky jsou zničené. :-/ Neznáte nějakou fintu, jak motiv na hrnečku udržet na trvalo? Zda existuje nějaký lak, který je zdravotně neškodný, či máte jiný trik? :-) Děkuji za případnou odpověď

MissiB 17.02.2016

Jinak s nimi jdou vytvářet hezke obrazky a motivy jedním tahem, ne jako s barvami :-)

Gábina 22.02.2016

Ahojky, kontakt na popisy keramiky sice nemám, ale vím, kde se dá koupit designově pěkná keramika. Je to u Design Outletu. Sehnala jsem tam krásné květináče, které jsou velmi netradiční a originální.

Laugher 26.01.2017

www.brydova.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat