Diskuse na téma Alterna

Ahoj holky, chci se zeptat...máte někdo zkušenosti s Alternou? Kamarádka mi ji doporučila, ale rádá bych slyšela víc názorů :) mám suché vlasy bez objemu a hrozně se mi třepí konečky. Děkuji

Klára 09.03.2016

Ahoj, Alternu používám už dva měsíce a jsem spokojena...pokud se ti třepí konečky, tak určitě doporučuji prvně sestřihnout a přiobjednat i nějaké serum, já osobně jsem si oblíbila pro růst a proti vypadávání vlasů...mrkni na odkaz http://www.luxusnivlasy.cz/caviar-g99/

Nina 11.03.2016

Ahoj já ji používám už víc jak rok a taky spokojenost, když se podíváš na stránky www.luxusnivlasy.cz, tak určitě vybereš něco pro tvůj typ vlasů...já už jsem si pořídila i hřeben a fén a fakt super...akorát to teda není uplně levná záležitost, takže pomalinku přikupuji :)

Sára Nina 16.03.2016

Ahoj, chci se zeptat na ten hřeben...už dlouho nějaký hledám, ale žádný mi nevyhovuje... Děkuji

Lenka 16.03.2016

Ahoj, taky se přidávám a doporučuji :)

jitule 26.04.2016

mam od alterny fen. Co se tyce fenu tak nemam namitky, byl sice trochu drahy, ale ja zas nemam problem si za kvalitu zaplatit, takze fen super a maji ted novinku hydratacni mleko na vlasy, tak jsem si to objednala a snad nezklame ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat