Diskuse na téma Eshopy s oblečením

30. 06. 2016 | Móda

Ahoj! :-) koukám na netu na různé košile a džíny, protože bych ráda něco koupila bratrovi k narozeninám... Narazila jsem na jeden obchod, kde bych ráda koupila pár košilí - www.s-fashion.cz , ale už se mi párkrát stalo, že jsem přes internet koupila nějaké šmejdy, které ve skutečnosti vypadají jinak, než na obrázku. Ráda bych se zeptala, jestli tam někdo z vás nenakupoval. Je to takový malý eshop a nikdy jsem o něm neslyšela a ty značky mi až na dvě také nic neříkají... Myslíte, že bych to měla risknout? *7*

Hanka 16.06.2021

Kde mají moc pěkné oblečení, tak je fashion avenue.

Síma Hanka 22.06.2021

Dívala jsem se na ty jejich džíny KanCan, nemáš je náhodou ?

Hanka Hanka 23.06.2021

Ještě nee, ale budu si je objednávat. Potřebuju tmavé džíny do práce a padly mi do oka tady ty https://www.fashionavenue.cz/damske-dziny/kancan-damske-dziny-kc7268bk/

Síma Hanka 25.06.2021

Jakou si budeš brát velikost ? Jsem trošku na rozpacích jakou vzít :/

Hanka Hanka 27.06.2021

Normální velikost mám 27, takže ty jejich džíny si musím vzít dle informací co tam mají o velikost menší, takže 26 :)

Karol 23.08.2017

Tip na e-shop s bezešvým spodním prádlem na sport? Ne nic drahého, ale určitě čistá bavna.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:53
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat