Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshopy s oblečením

Mekky81 30. 06. 2016

Ahoj! :-) koukám na netu na různé košile a džíny, protože bych ráda něco koupila bratrovi k narozeninám... Narazila jsem na jeden obchod, kde bych ráda koupila pár košilí - www.s-fashion.cz , ale už se mi párkrát stalo, že jsem přes internet koupila nějaké šmejdy, které ve skutečnosti vypadají jinak, než na obrázku. Ráda bych se zeptala, jestli tam někdo z vás nenakupoval. Je to takový malý eshop a nikdy jsem o něm neslyšela a ty značky mi až na dvě také nic neříkají... Myslíte, že bych to měla risknout? *7*

Neregistrovaná/ý - Karol

23.08.2017

Tip na e-shop s bezešvým spodním prádlem na sport? Ne nic drahého, ale určitě čistá bavna.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Gnocchi s jablky

Gnocchi s jablky

12 hlasů
30min 568 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z uzených kuřecích stehen

18 hlasů
20min 842kJ 90 Kč

Recept na salát z uzených kuřecích stehen a sýra Tofu.

Jablečný salát s anglickou slaninou

2 hlasy
25min 460kJ 50 Kč

Rychlý salát, který připravíte raz dva.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více