Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshopy s oblečením

Mekky81 30. 06. 2016

Ahoj! :-) koukám na netu na různé košile a džíny, protože bych ráda něco koupila bratrovi k narozeninám... Narazila jsem na jeden obchod, kde bych ráda koupila pár košilí - www.s-fashion.cz , ale už se mi párkrát stalo, že jsem přes internet koupila nějaké šmejdy, které ve skutečnosti vypadají jinak, než na obrázku. Ráda bych se zeptala, jestli tam někdo z vás nenakupoval. Je to takový malý eshop a nikdy jsem o něm neslyšela a ty značky mi až na dvě také nic neříkají... Myslíte, že bych to měla risknout? *7*

Neregistrovaná/ý - Karol

23. 8. 2017

Tip na e-shop s bezešvým spodním prádlem na sport? Ne nic drahého, ale určitě čistá bavna.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Karotková polévka

Karotková polévka

6 hlasů
50min 202 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryby z balíčku

6 hlasů
1h a 10min 618kJ 220 Kč

Ryby pečené v pečicím papíru.

Drožďová polévka

17 hlasů
35min 283kJ 50 Kč

Drožďová polévka je zdravá a zasytí vás.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více