Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshopy s oblečením

Mekky81 30. 06. 2016

Ahoj! :-) koukám na netu na různé košile a džíny, protože bych ráda něco koupila bratrovi k narozeninám... Narazila jsem na jeden obchod, kde bych ráda koupila pár košilí - www.s-fashion.cz , ale už se mi párkrát stalo, že jsem přes internet koupila nějaké šmejdy, které ve skutečnosti vypadají jinak, než na obrázku. Ráda bych se zeptala, jestli tam někdo z vás nenakupoval. Je to takový malý eshop a nikdy jsem o něm neslyšela a ty značky mi až na dvě také nic neříkají... Myslíte, že bych to měla risknout? *7*

Neregistrovaná/ý - Karol

23.08.2017

Tip na e-shop s bezešvým spodním prádlem na sport? Ne nic drahého, ale určitě čistá bavna.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Brambory s kaviárem pečené ve fólii

Brambory s kaviárem pečené ve fólii

10 hlasů
55min 519 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Okurkový wasabi salát

10 hlasů
25min 290kJ 55 Kč

Recept na pikantní okurkový salát s wasabi pastou.

Kuřecí kuličky

11 hlasů
1h a 15min 751kJ 110 Kč

Pečené kuličky z kuřecího masa s ananasem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více