Diskuse na téma Zimní oblečení

Maminky, kde nakupujete cenově dostupné zimní oblečení? Jelikož to vydrží opravdu jen jednu sezonu :) děkuju za rady

Pavla 26.02.2023

Já přemýšlím nad těmi kamašemi, ale jsou do zimy nebo i do vnitřního prostředí?

Amálka 23.02.2023

Tak vyzkoušej třeba jeden kousek a uvidíš, že si ho také zamiluješ. Když dodržíš správnou péči, tak bude stále jako nové a udrží si dlouho vlastnosti.

Pavla 09.02.2023

Já ho neznám nebo jsem ho nikdy neměla.

Amálka 31.01.2023

Já ho také znám a objednávám tam. Merino je nejlepší materiál na oblečení.

Anna 26.12.2022

Já nakupuji kvalitní oblečení pro děti na internetu, hodně jsem si oblíbila merino.

Pavla Anna 06.01.2023

A v kterém obchodě nakupuješ? Já bych ho možná vyzkoušela.

Ilona Anna 30.01.2023

Super je tento shop https://www.crawler-shop.cz. Tam oblečení z merino vlny mají a hodně kvalitní a super výběr.

Carry Anna 19.02.2023

Za mě je merino vlna nejlepší materiál. Já ho nosím a jsem s ním spokojená a jsem ráda, že ten crawler-shop.cz nabízí z této vlny i oblečení pro děti. Nakupuju tam dost často.

Samantha 19.04.2017

Sháním zimní i nezimní oblečení, ráda bych si zajela někam na pořádný nákupy oblečení, doporučíte dobrej obchod?

Pavlína Samantha 20.06.2017

Zkus se mrknout na e-shop outdoor baby :) Tam nakupuju ja a jsem spokojena :)

Míša Samantha 15.02.2022

Jestli může být i eshop, tak doporučuju tamaiti. Kde mají jak velký výběr originálních kousků pro děti, tak hlavně kvalitních. Vybavila jsem u nich obě děti na zimu a za chvíli se chystám na jarní kolekci :)

Aneta Samantha 26.02.2022

Taktéž můžu doporučit. Máme od nich hlavně pyžamka a spodní prádlo a ta kvalita je prostě znát.

Jana Samantha 25.10.2022

Ahoj holky, já moc ráda oblečení pro děti nakupuju z https://www.crawler-shop.cz. Mají tam i zimní věci, super je třeba ta ninja kukla. Ta je perfektní, protože děti opravdu chrání před chladem. Díky ní jim netáhne na ouška a na krk :)

Diana Samantha 27.11.2022

Kuklu jsem dětem koupila loni, normálně v obchodě. Vypadala dobře, kvalitně, cena odpovídala. No, jenže hned po několika nošení se kukla vytahala a na ouška prostě fučí. Tak jsem se chtěla zeptat, zda tato kukla drží tvar?

Diana Samantha 15.12.2022

Ahoj, ty jo, to je situace, která je mi teda hodně známá. Pro ty děti, i když se to tváří kvalitně, tak to prostě kvalitní není. Já jsem se spálila už několikrát. Ale co jsem koupila od https://www.crawler-shop.cz/, tak vždy spokojenost maximální. Oni mají kvalitní věci, co prostě tvar nemění.

Marki 14.04.2017

Teď už ti to k ničemu moc nebude, ale parádní výběr mají v OutdoorBaby na Jaselské 34. Každopádně tu mají teď momentálně spoustu letního a dalších věcí, tak třeba se ti to bude hodit ;-)

Petra Marki 13.05.2017

Tak to já spíš funguju přes jejich eshop, protože nejsem z Prahy a výběr mají opravdu moc hezký :)

Laugher 05.01.2017

Já nakupuji ve FUTURUM OSTRAVA a Sportisimu

Majka 20.12.2016

Já většinou v obchodě, chci aby si to zkusila mala, ale vim, že hodně lidi kupuje na netu :)

Denisa 20.12.2016

Jak kdy :) podle toho, kde jsou slevy. V poslední době hodně Lidl a když ne tak malypomocnik.cz nebo jdu klasika HaM :)

Corinnee Denisa 20.12.2016

jo super :) a malypomocnik maji kvalitni?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat