Diskuse na téma Jakou značku UM preferujete ?

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Jana 24.10.2017

https://www.bety.cz/diskuse/18237/Jakou-znacku-UM-preferujete

Jana 24.10.2017

Jasně, akorát ten je lepší pro mimča, co mají potíže s bříškem

Síma 24.10.2017

Aha, to je dobré vědět, a jak se liší ve složení oproti premiu ?

Jana 24.10.2017

Složení mají uvedené tady www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Síma 24.10.2017

Super, děkuji, dívala jsem se, že dělají už i hotová jídla pro děti, to jsem nevěděla.

paperilla 07.12.2017

Beba je top.<3

Erika 26.04.2018

Já bych nedala dopustit na sunar. Na trhu je několik desítek let a má na něm svoje místo a hlavně jde neustále dopředu. Není to dlouho, co jsem se dívala a mají zase nová mlíčka, což je naprostá bomba, protože na to, že se jedná o nejkvalitnější mléka, tak jsou oproti jiným značkám cenově dostupnější.

Diana 02.05.2018

Taky se musím přidat, protože máme vyzkoušený ten nový sunar HA pro Comfort, protože nám ho doktorka doporučila z toho důvodu, že já sama jsem silný alergik, tak aby se tomu u malé něajkým způsobem předešlo.

Andy 04.05.2018

Mohla bych vědět na jé mléko se přechází potom ? Dívala jsem se totiž, že je to do 6. měsíce www.sunar.cz/specialni-kojenecka-mleka/

Erika 06.05.2018

Potom už se přechází na sunar premium :)

Leona 16.05.2018

Nám zase sedl hnedka sunar premium www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/. Hledala jsem co nejkvalitnější náhradu za mateřské mléko a dle složení si myslím, že se mi to povedlo.

Elen 19.05.2018

Já teda nepřikrmuju, protože mám mléka stále hodně, ale když už bych měla zvolit náhradu, tak bych šla do sunaru. Hodně jsem si tyhle diskuze pročítala a hodně maminek a miminek je s ním spokojeno a řadí se mezi nejkvalitnější mléko, které se u nás dá koupit.

Lenka 22.11.2018

A v čem je sunar nejkvalitnější jak píšete co se u nás dá koupit? Přece UM mléka jsou stejné.

Betka 26.11.2018

Ale tuk přece je v mléku normálně a nejlepší je stejně kojení.

Hela 28.11.2018

Ani náhodou nejsou stejné. Si přečtěte o sunaru www.sunar.cz má dobře popsané stránky a jejich mléka.

Martina 29.11.2018

Je nejlepší o tom žádná, ale když nemůžeš kojit, tak potřebuješ pro miminko co nejkvalitnější výživu a tu ti dá sunar.

Betka 29.11.2018

No a v čem teda nejlepší?

Martina 30.11.2018

Jak píšeš o tom tuku. Tak ten má jen sunar a je podobný kvůli tomu mateřskému mléku.

Betka 30.11.2018

Ahaa já myslela, že to mají automaticky všechny. To mě překvapilo tedy.

Simča 26.01.2019

Dívala jsem se na ta mlíčka od sunaru, protože budu také přikrmovat akorát moc nejsem moudrá jestli je lepší complex nebo premium ?

Martina Simča 28.01.2019

Nedá se říct, že jedno z nich je lepší, ale jaké je tam u něj zaměření. Complex je vhodný pro děti, co mají problémy s bolením bříška, kdežto premium je pro děti bez tady těch problémů. Jinak jsou obě stejně donrá a kvalitní. Sunar je na trhu několik let, takže bych vůbec neměla nějaké pochybnosti.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat