Diskuse na téma Bazén

03. 03. 2017 | Prosím o radu

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat jaký máte bazén. Já bych chtěla toto léto prožít doma pěkně u bazénku ale nevím od koho je to spolehlivé. S kým jste byli spokojeni ? Potřebovala bych poradit s materiálem, případně i zastřešením. Poradíte ženy ?

Lucka 21.07.2021

Ano, i my máme bezchlorovou desinfekci z alpiku. Nakupujeme ji tam už druhou sezónu.

Marcela 25.01.2021

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s bezchlórovou desinfekcí do bazénu?

Klára Marcela 10.02.2021

Dobrý den, bezchlorovou desinfekci používají prarodiče do svého bazénu. Moc si ji pochvalují a objednávají tuším na alpiku.

marybla 12.03.2017

když těch typu je moc ani nevím který si vybrat, ale díky, maj to pěkně nafocený ;-)

Sandriskaa marybla 13.03.2017

my máme tento typ -http://www.albixon.cz/bazeny/skimmerove/oval/ - rozměr 5,5m na délku a řeknu vám, že to je paráda, hlavně se tam dá zaplavat a děcka se tam i vyblbnou

Laugher 11.03.2017

www.mountfield.cz

marybla 07.03.2017

Zdravím, a u které firmy to tak funguje ? To jako tam dojdu a oni mi se vším poradí a sepíší mi smlouvu ? Nebo tam můžu jít jenom na radu ? Přeliv? To by se mi taky líbilo, to by bylo fakt jako na koupáku.

Sandriskaa marybla 09.03.2017

jako říkám ti, my jsme tam byli na radu a všechno v pohodě a pak jsme si to tam rovnou domluvili, aj nám poradili ten přeliv a byly fakt dobrý .. Máme ho z albixon.cz a za mě spokojenost, všechno je dotažené do konce a vypadá to pěkně

Sandriskaa 04.03.2017

ani mě nemluv, já než jsem pořídila s tím mojím bazén tak to trvalo ale nakonec nám všechno vysvětlili ve firmě, všechno jsme to sněma probrali a poradili se vším, takže já vám klidně řeknu jak to probíhá ale stejně je ve finále nejlepší poradit se s tím výrobcem kteří vám vysvětlí všechno nejlíp, nám nabízeli přelivový a nějak se nám to nezdálo, mysleli jsme si že je to vyhazování peněz, ted jsme rádi že jsme ho tam dali , je to pohodlnější a hlavně ta voda není všude okolo bazénu, je to fajn


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat