Diskuse na téma Zastreseni terasy

25. 04. 2017 | Zahrada a květiny

Ahoj mame novou terasu a radi bychom ju zastresili.

Daniela 23.05.2021

Četla jsem tu o pergolách od Al-pergoly morava a zajímalo by mě jak to mají s termíny dodání ?

Andrea 24.05.2021

Záleží jak která pergola, ale co jsme zjišťovali, tak u většiny je to cca 6 týdnů :)

Jarka 08.06.2021

Koncem měsíce června očekáváme tady tu nádheru https://www.pergoly-morava.cz/pergola/pergola-skyline-53 a nemůžeme se s mužem dočkat. Posezení už mám pod pergolu nakoupené, tak se těším až si to venku udělám k obrazu svému :)

Inna 28.06.2021

Můžu vědět, jak dlouho trvá sestavení pergoly na místě až ji dovezou ?

Jarka 30.06.2021

Asi záleží na tipu pergoly, ale u nás to hošanům trvalo pouze jeden den :)

Inna Jarka 01.07.2021

Tak to je fofr, čekala jsem, že to bude práce ny dýl, ale jedině dobře, když to dají dohromady tak rychle.

Jarka Jarka 11.07.2021

Ty už máš pergolu vybranou nebo objednanou ?

Inna Jarka 14.07.2021

Ano mám a to pergolu Espace, proto jsem se právě ptala jak dlouho to pak trvá, abych se podle toho zařídila :)

Denisa 19.07.2021

Ahoj, ráda bych se zeptala u těch pergol, tak když mají prosklenou střechu, tak nemáte obavy když na ni nasněží ?

Jarka Denisa 27.07.2021

To sklo je odolné a má proti sněhovou ochranu 90kg/m2 což je doost :)

Denisa Denisa 17.08.2021

Tak to je super. S přítelem jsme si ještě vymyslely, že si necháme pergolu zasklít, aby byla využitelná i v zimě, tak jsem zvědavá jak dlouho ji pak budou sestavovat.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat