Diskuse na téma Batoh do školy

21. 09. 2018 | Školák

Dobrý den, plánuji dceři koupit nový batoh do školy. Kamarádka mi doporučila Bagmaster. Máte s touto firmou někdo zkušenosti?? ;-):-) Pokud ne odkud máte vy batoh?? Chtěla bych, aby jí na zádech dobře seděl, byl odlehčený a anatomický. *14**3*

Lucka 28.04.2020

S touto značkou ne ale mám super zkušenost s Baagl.

Alča 26.06.2021

Taky jsem dcerce kupovala kompletní výbavu od značky baagl. Mají ty aktovky i batohy kvalitní a hlavně ergonomické.

Petra 27.06.2021

No nás to čeká letos, tak se už poohlížím teď po značkách, které mají kvalitní aktovky, akorát si nejsem jistá jestli dcerce nevzí aktovku na kolečkách, protože je hrozně drobňučká, tak aby ji ta aktovka na zádech moc netáhla, když ji bude mít plnou.

Markéta Petra 01.07.2021

Upřímně bych z toho strach vůbec neměla. Dcerce jsem kupovala nějakou takovou sadu a ty aktovky mají fakt lehoučké ;) https://www.baagl.cz/skolni-set-kone-ii/

Petra Petra 23.07.2021

Mají ty aktovky ergonomické ?

Markéta Petra 26.07.2021

Ano, baagl má veškeré ty aktovky ergonomické :)

Janča 17.10.2023

Kupovala jsem batoh pro syna na Nikidomroller up. Je to takový velký bytelný batoh s velkými koly, takže ho nemusí nutně nosit na zádech, ale může ho vzít jako tašku na kolech. :) Což mě přišlo že je rozhodně lepší, protože si neničí zda. Mají i hezké motivy, nějaké odznáčky na batohy i pouzdra. :)

Alča Janča 20.10.2023

To není špatný nápad. :) Akorát teda jestli se můžu zeptat, když to tahají za sebou, tak si zase namáhají jej jednu stranu zad? Takže to asi taky není nejlepší ne?

Janča Janča 27.10.2023

Nene, protože teleskopická tyč je na dvojí uchycení, dítě ji tedy může brát oběma rukama a díky tomu i tlačit batoh před sebou například. :) Tady to mají vysvětlené i ukázané na videu https://www.nikidomroller.cz/informace/caste-dotazy-faq/. My jsme s ním moc spokojení a kamarádi to synovi závidí, že se oni s batohama musí tahat na zádech. :)

Kiska 27.12.2023

My jsme kupovali od Baagl a jsme moc spokojení, koukněte na jejich outlet tam mají super ceny :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat