Diskuse na téma hubnutí

04. 04. 2011 | Hubnutí

http://www.hubnete.cz/lussi

Ahoj, mě moc pomohl zeštíhlující krém Corectia. Do 3 týdnu jsem měla dole 7 cm i celulitidu *1*

jolča 30.11.2011

co je emulips forte kde se dá koupit dík moc za radu*1*

jolča jolča 02.12.2011

Na googlu nic nepisou? -:) je to přípravek na hubnutí. A není lepší si normálně zacvičit, jak treba pise Veron1ka s Mirkou, než se zivit takovyma saj*ajtama? Cvičit muzes doma, jen nesmis byt lina.

Sofie jolča 24.02.2012

já jsem měsíc po operaci kolene a kotníku a už nesmím aktivně sportovat, nebo vlastně cokoli se týče pohybu s nohama. Přibrala jsem dvě kila za ten měsíc a přibírám dál. Tak mi prosím poraď co mám dělat, abych nepřibírala a naopak se dostala zpět na svou váhu....

lenka Sofie 05.03.2012

kamarádce po operaci kolene doporučil doktor jízdu na kole a rotopedu...samozřejmě postupně zvyšovat zátěž a s ortézou

Petra Pilná lenka 25.12.2016

Každý den se dívám na sebe do zrcadla a hrozím se sama sebe. To břicho, stehna, zadek, jsem jak rozkydlé těsto. Sama jsem se obrátila na jednu z poboček svet-zdravi.cz a chodím na konzultace k odborníkovi, který mi sestaví jídelníček, sdělí, kde je můj kámen úrazu, opravdu se mi snaží poradit.Hlavně nesnaží se u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila. Mají spoustu poraden po ČR. Moje konzultanka je úplně super.Nejprve mi provedli základní diagnostiku na přístroji Tanita a změřili tlak.

Johany H Petra Pilná 07.01.2017

já patřím taky mezi ty,co navštívili jednu z poboček svet-zdravi.cz. Nemůžu si mou poradkyni vynachválit. Rok sledovala mé hodnoty, hlavně kolik procent tuku v mém těle se snižuje, bez ohledu na to, o kolik moc jsem zhubla. Nebyl cíl zhubnout rychle na váze, ale postupně se zbavovat hlavně tuku v těle. Moc mi poradkyně pomohla, cítím se nyní o hodně lépe.

Veron1ka 27.11.2011

Co se týče mě, tak já jsem po porodu přibrala asi 15 kilo a hodně těžko jsem se s tím vyrovnávala!! Naštěstí moje kamarádka mi poradila na internetu stránku fitnesstv.cz a jsem jí za to moc vděčná. Je tam spousta videí s různými cviky, které můžete dělat i doma, vzhledem k tomu, že teď rozhodně nemám čas na to, chodit do posilovny. A dávají tam každý měsíc jídelníčky, podle kterých se řídím. Všem, kdo chtějí zhubnout doporučuji! Žádné hladovění a pocení v posilovně. Je tam spousta super věcí i pro zlepšení životního stylu :)

Mirka Veron1ka 28.11.2011

Ahoj Veroniko (typuji). Ja se na ten fitnesstv ted koukala a moc se mi to zamlouva. Ja totiz strasne nerada cvicim ve vetsim mnostvi. Stydim se za svoji vahu a tohle se mi hodne zamlouva. Uz jen tim, ze je tam ten jidelnicek, ale hlavne tim, ze si muzu vybrat cviky jake chci a nemusim nikoho poslouchat. Takze dekuji, ze jsi to sem hodila.

Lenka 19.10.2011

Nejlépe se hubne při sexu <3 :-D

Doubravka 11.04.2011

pravidelně jím 5x denně, 2x týdně Zumba, hodně piju, k tomu Emulips forte a mám za měsíc 5 kg dole

Pavla Doubravka 12.02.2012

Doubravko, dělám to stejný co ty, samozřejmě počítám KJ, ale bez Emulips forte a mám 4,5 kila dole. Tak že ten Emulips ti moc nepomáhá a ještě vyhodíš peníze, které můžeš investovat jinak a hlavně zdraví, všechno jsou to chemie a jedy do těla ;-).

:-) 04.04.2011

http://katalogcrv.cz/lussi

Milena :-) 04.04.2011

Tak nic neni na te stránce :)

Luciferinka Milena 04.04.2011

ale musi me to ide

Milena Luciferinka 04.04.2011

A mě už také :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat