Diskuse na téma Vlastní vypěstovaná zelenina a bylinky

Máte vlastní zahrádku? A co na ní roste? Pěstujete si vlastní bylinky za oknem? Pochlubte se ostatním se svými úspěchy *4*

Anna K. 05.04.2011

Je to tři roky, co jsme si přikoupili zahrádku , hlavně pro děti na řádění, a posezení u grilu. Jen žádné pěstování čehokoliv .;-) A od té doby se mi na ní neustále rozmnožují další a další rostlinky :-D Takže kromě jahod lesních i zahradních máme ostružiny, rybíz, maliny, brusinky ....a naše nejoblíbenější - kanadské borůvky. Z kytiček potom čínské karafiátky, růže, kosmatce, a spoustu nádherných lilií :-) Prostě nás zahrada dostala :-D:-D:-D

Lilieanna Anna K. 05.04.2011

Tak přidávám ještě fotečky sem, konečně jsem zjistila jak :-) Bylinky mě v průběhu roku fotit nenapadlo, tak alespoň to nej ze zahrádky .

Monika 05.04.2011

ahoj tak vám teda můžu říct že já a kytky to nejde dohromady. Vždycky mi všechno chcípne :))) Tcyně pořád chodí, bydlíme v bytě, a ona má ráda kytky ale hrozně moc májich tady spustu a od te doby co tady bydlime s pritelem tak ji ty kytka nejak listama k zemi :) Porad chodi a rika Moniko zalívej ty kytky, ty jsou taky živý a potřebují napít, a já vzdycky jo jo bud budu. No a stejne je nezaliju, protozr proste nejak zapomenu a nijak se mi to neripomene, Timto zdravim svoji tchyni a kytkam zdar!!! :-p*4*:-D

Helena 05.04.2011

bydlim sice v panelaku,a le neumim si predstavit, ze bych nemela vlastni bylinkovou zahradku za oknem - bazalka, petrzelka a pazitka :-D:-D:-D Hodi se do salatu, polevek, na chleba - proste idealni vstup do leta. Uvazuji i o rajcatkach ale nemam s tim moc velke zkusenosti, tak radeji budu cekat az vyrostou mamce na zahrade

invalida Helena 05.04.2011

do rajčátek se klidně dej, ta malinká jsou v pohodě, dají se pěstovat doma. Mám vyzkoušené.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat