Diskuse na téma Vlastní vypěstovaná zelenina a bylinky

Máte vlastní zahrádku? A co na ní roste? Pěstujete si vlastní bylinky za oknem? Pochlubte se ostatním se svými úspěchy *4*

miška4 10.03.2021

Mrkni sem https://www.ideadomov.cz/kvetinace-truhliky myslím, že bys mohla najít něco, co se ti bude na balkon hodit. Mám odtud několik truhlíků a květináčů

anastaziaa miška4 31.03.2021

Tam mají super jedny truhlíky, takový jsem hledala, díky

Lucka 19.08.2021

Mám problém že mi bylinky začnou vždycky plesnivět, už nevím co s tím. Kupuju hlínu bez hnojiv a nechci to stříkat žádnou chemií, nepřijde mi ani že bych je přelívala ale stejně mi nakonec začnou plesnivět a nakonec vyhazuju...

Kája Lucka 27.08.2021

Přesně tohle mi taky dělá...

Sabča Lucka 28.08.2021

Já používám tohle https://www.vheco.cz/e-shop/prostredek-na-osetreni-ovoce-zeleniny-a-kvetin-3-l_14/ je to ekologický přípravek, používám na rostlinky i potom na sklizenou zeleninu, moc se mi to osvědčilo.

Lucka Lucka 30.08.2021

Aha to vypadá moc dobře, takže to jen postříkáš?

Sabča Lucka 27.09.2021

Jojo postříkám a nechám zaschnout.

Lucka Lucka 28.09.2021

Super, objednávám tak jsem na to zvědavá

Zuzza 16.09.2021

Letos jsem zkoušela bazalku a mátu, ale po 10 dnech na dovolená se mi to uvařilo a obojí pochcípalo, tak to zas zkusím za rok :-)

Ella 25.04.2024

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, co na slimáky? Jak s nimi bojujete vy? Je něco, co je opravdu účinné?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat