Diskuse na téma Vibrátor nebo dildo ?

23. 01. 2019 | Prostě sex

Ahoj, ráda bych se informovala jestli je lepší dildo nebo vibrátor ? A hlavně jaký je mezi tím pořádně rozdíl ?

Zuzana 28.07.2021

Podle mě to vyjde skoro nastejno akorát vibrátor vibruje :D Radši mám ty vibrující hračky teda, ale raději bych sáhla po vibračním vajíčku např.

Kajolka Zuzana 26.08.2022

A koupila sis to vibrační vajíčko? Jaké? Od kud? A spokojená? :)

Natálie 23.12.2021

Já mám teda radši vibrátor:-) hlavně proto že vybruje, je to lepší :-) kupovala jsem si na e-kondomy.cz :-) Měla sem i dildo ale vibrátor je prostě lepší :-)

Iris Natálie 03.04.2022

Hele, doporučuju zkusit návlek na penis s vibrátorem. Já jsem tomu jako moc nevěřila, ale koupila, zkusili jsme a jako paaaani, je to topovka. Za mě fakt doporučuju zkusit.

Benny Natálie 30.04.2022

My jsme si koupili tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/navleky-na-penis/black-velvets-couple-s-vibrator a ten je super. Je to právě i s vibrátorem a sex s ním je fakt senzační.

Lucka 30.01.2022

Holky, můžete mi prosím vyvětlit, jaký je rozdíl mezi womanizerem a satisfyerem? A který z nich je tedy lepší?

Linda Lucka 03.02.2022

Ty jo, to by mě vlastně taky zajímalo :-O

Karla Lucka 02.05.2022

Já jsem si pořídila womanizer. A ten mi vyhovuje :) Nic jinýho nehledám :-P

Ella Lucka 31.07.2022

Ahoj, taky uvažuju nad womanizerem. Na e-kondomy jsem se dívala a jako nabídka je super. Ale mám dotaz... je tam toho fakt hodně. Jaký doma máš? A jsi s ním spokojená?

Vanyska Lucka 29.08.2022

Já jsem si koupila tento womanizer https://e-kondomy.cz/womanizer-premium-red-gold. Je to sice investice, ale vydrží a stojí to za to... A nemusím se nikdy nikoho doprošovat :D

Alexa Lucka 03.10.2022

Ty e-kondomy mají tu nabídku fakt super :) Já u nich vybírám a nakupuju moc ráda :) Na tento womanizr jsem se taky dívala :) Už ho mám objednanej

Majka Lucka 02.11.2022

Koukala jsem se tam na ty lubrikanty. Mají docela zajímavý speciálky. S nimi zkušenost máte? Jaký se vám osvědčil? Jak pro chlapa, tak pro vás?

Majka Lucka 02.11.2022

Chlap si vybírá mezi těmi na zvětšení penisu https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-zvetseni-penisu. Už jich pár zkusila a teda se všema byl spokojený... i já :D

Dita Lucka 04.12.2022

Já mám třeba ráda ten jejich stimulační pro ženy. Ne, že bych to potřebovala, ale někdy někdy úplně nálada a tento lubrikant je prostě dokonalej na tyto přílěžitosti.

Laura Lucka 21.12.2022

Na ty e-kondomy jsem se dívala a těch stimulačních gelů tam mají faaakt hodně. Jaký používáš ty?

Vendy 22.12.2022

Rozdíl není skoro žádný, womanizer je prostě dražší verze :D Dívala jsem se na ten obchod e-kondomy.cz, co tady holky hodně doporučují a mají tam fakt hodně velký výběr

Hana 26.12.2022

Já mám teda radši vibrátor. Je to daleko lepší a příjemnější.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat