Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vibrátor nebo dildo ?

NinaC 23. 01. 2019

Ahoj, ráda bych se informovala jestli je lepší dildo nebo vibrátor ? A hlavně jaký je mezi tím pořádně rozdíl ?

Neregistrovaná/ý - Marika

16.04.2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 10.04.2019
Děkuji vám to je moc super. Já sem v tomhle docela stydlivá a asi by mi vadilo přebírat balík kde je napsáno i odkud to je... už sem objednávala tak se těším až mi přijde

Holky a za jak dlouho vám přišla objednávka odtud?

Neregistrovaná/ý - Ilona

10.04.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 29.03.2019
Nene to není, oni to posílají diskrétně. Je to zabalené tak, že dovnitř nevidíte, a posílají to bez názvu obchodu.Takže není šance poznat co tam je

Děkuji vám to je moc super. Já sem v tomhle docela stydlivá a asi by mi vadilo přebírat balík kde je napsáno i odkud to je... už sem objednávala tak se těším až mi přijde

Neregistrovaná/ý - Nina

29.03.2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 27.03.2019
Hmm... to vypadá luxusně, asi taky zkusím objednat děkuji za tip ... a jak s balením, není poznat když vám objednávka přijde odkud to je?

Nene to není, oni to posílají diskrétně. Je to zabalené tak, že dovnitř nevidíte, a posílají to bez názvu obchodu.Takže není šance poznat co tam je

Neregistrovaná/ý - Stefanie

28.03.2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 27.03.2019
Hmm... to vypadá luxusně, asi taky zkusím objednat děkuji za tip ... a jak s balením, není poznat když vám objednávka přijde odkud to je?

Také to máme doma.Je to nádhera.

Neregistrovaná/ý - Ilona

27.03.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 24.03.2019
Já mám například tohle https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/bijoux-indiscrets-aphrodisia-body-mist-afrodiziakalni-vune-130ml

Neregistrovaná/ý - Nina

24.03.2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 21.03.2019
A který konkrétně ste už zkoušeli????

Já mám například tohle https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/bijoux-indiscrets-aphrodisia-body-mist-afrodiziakalni-vune-130ml

Neregistrovaná/ý - Ilona

21.03.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 18.03.2019
Afrodisiaka sem už zkoušela s mojim a my sme snima byli spokojení, u nás to fungovalo

A který konkrétně ste už zkoušeli????

Neregistrovaná/ý - Masérka

20.03.2019

Ahoj jaký si kupujete vibrátor?Ráda bych si také něco koupila,ale nevím co.

Neregistrovaná/ý - Nina

18.03.2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 13.03.2019
Máte zkušenost i s afrodisiaky? Fungují vám?

Afrodisiaka sem už zkoušela s mojim a my sme snima byli spokojení, u nás to fungovalo

Neregistrovaná/ý - Karolína

17.03.2019

Vazne ti neco takoveho koupil pritel? :) to je pasák! ale aslespin vi jak si udrzet zenskou doma, žeeee

Neregistrovaná/ý - Ilona

13.03.2019

Máte zkušenost i s afrodisiaky? Fungují vám?

Neregistrovaná/ý - Hanka

09.03.2019

Ahoj, ja mam doma vibrator. Nikdy jsem nato nebyla, pritel mi to koupil k Vanocum, jelikos jezdi dlouho na sluzebni cesty :D a zamilovala jsem si ho!

Kdy a proč vyrazit s dcerou poprvé na gynekologii

Jemná kuřecí prsa s libečkem

Jemná kuřecí prsa s libečkem

15 hlasů
35min 408 kJ 205 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více