Diskuse na téma Špatná erekce

01. 02. 2019 | Prostě sex

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu funguje?

Pavel 03.02.2019

Já jsem vyzkoušel fakt hodně doplňků a přípravků na erekci, ale po Viamaxu od http://www.supererekce.com/8-viamax ho mám pevný jako kůl, zvládnu po něm vždy 2 - 3 čísla, za ty peníze jsem fakt spokojený.

Michal Pavel 07.02.2019

Opravdu to tak pomáhá jo? jak dlouho to trvá od objednání, než to přijde?

Pavel Michal 08.02.2019

Já jsem to objednal ve středu a v pátek jsem to měl doma, takže opravdu rychle. A opravdu to STOJÍ za to, věřte mi :-)

Pepe 09.02.2019

No prvně než bych tuto situaci řešil práškama bych se zaměřil na stravu a sportovní aktivitu.Nevěřili by jste co to s chlapem dokáže,nejenom že vydržíte daleko déle ale zvedne se vám mimo jiné i sebevědomí,pro svojí partnerku budete přitažlivější a hlavně se budete cítit mnohem lépe.Odzkoušeno 😈😀✌

Vladimír 26.02.2019

Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Karel Vladimír 03.03.2019

Podívej se na e-kondomy najdeš tam plno dobrých věcí co se týče sexu.

Alex 25.06.2019

Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Nina Alex 17.10.2019

Rozhodně je lepší, aby to muž konzultoval s praktikem ... chlap s tím měl taky problém a objednával si něco tady z toho eshopu www.supererekce.com

Iveta 12.12.2019

S manželem nám to v posteli už moc neklape tak zvažuji nějaké pomůcky, co myslíte?

Jana Iveta 15.12.2019

Za sebe si myslím že to je super nápad, sama si s přítelem sem tam objednám něco pro pobavení

Iveta Jana 18.12.2019

A můžete něco doporučit?

Bella 17.12.2019

Nemáte zkušenost i s afrodiziaky jestli to funguje ?

Markéta 03.03.2020

Nevíš co konkrétně bral ? Dívala jsem se na ty stránky a mají tam toho víc na výběr.

Bella Markéta 04.04.2020

Tak jsme s přítelem vybrali viamax a efekt super !! Nečekala jsem nástup během takové chvíle a hlavně ta výdrž ...

Petra Bella 07.04.2020

Dochází tady na tom přípravku k opakované erekci ?

Bella Petra 13.04.2020

Ano, to je právě hlavní účinek, že muž je schopný opakovaného sexu, takže naprostá paráda.

Petra Bella 22.04.2020

A celková výdrž je teda jak dlouho ?

Nika 22.04.2020

A zkusily jste si sex nejako okorenit? Delsi predehra? Nejake eroticke hracky?

Zaneta Nika 25.04.2020

Nam opravdu pomohly eroticke hracky, pritel byl pak k neudrzeni! :D

Renata 26.04.2020

Ahoj můj přítel nemá problém s erekcí ale za to s výdrží.. nejde to něčím podpořit? Nechci žádné pilulky...

Karol Renata 27.04.2020

No to se obávám, že pokud s tím neudělá nic on sám, tak nic jiného než pilulky nepomůžou. Neviděla bych na tom nic špatného .. od kamarádky manžel je na tom stejně a díky těm podpůrným přípravkům mají pěkně dlouhý sex.

Tyna31 06.05.2020

Já nevím a to jdou ty pilulky užívat dlouhodobě ?

Violetta 07.05.2020

já být váma, tak zkusím něco novýho v posteli, protože to chlapa vzruší téměř vždy, zjistěte, co se mu líbí a udělejte mu radost

Johanka 09.06.2020

u nás zabralo sexy prádlo, konkrétně latex...něco jsem měla z e-kondomy, ale záleží jestli si na to troufnete no, měla jsem zpočátku strach ale myslím, že jsem udělala dobře

jancanoval 16.06.2020

je to psychicka zalezitost. mam dobre zkusenosti s poradnou www.hanapucherova.cz, konzultuji i online, telefon, email. mrknete. Jana

Leona 28.11.2020

Co byste poradili pro lepší erekci? Chceme zkusit nějaké prášky na přírodní bázi, aby neškodily organismu, ale zároveň spolehlivě zabíraly.

Laura Leona 22.12.2022

No, já nevím, prášky bych neřešila :) Asi bych se to pokusila vyřešit jinak :) Co třeba lubrikantem na lepší erekci? To by šlo, ne? U nás doma se hodně osvědčil. Mrkni sem https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci, tady mají skvělé lubrikanty.

Klára 02.12.2020

Taky něco takového hledám, manžel nechce brát klasické prášky, že prý to není dobré, že to má vedlejší účinky..

Leona 07.12.2020

A je to přírodní? Nemá to nějaké vedlejší účinky?

Andy Leona 02.10.2021

A co takto vykašlat se na nějaký pilulky a zkusit alternativu? My zkusili lubrikant na lepčí erekci https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci/hot-ero-prorino-black-line-erection-cream-for-men-100ml a manžel je hotovej... a já taky :)

anastaziaa 09.12.2020

Právěže je to přírodní, proto si to přítel zezačátku vybral a nakonec mu to i zabírá nejlíp.

Tana 14.12.2020

Manželovi s erekcí pomáhá Amarex

Rachel Tana 03.09.2021

My jsme teda pilulky zatím zavrhli. Zkoušíme jiné možnosti. Nejvíc a nejlíp funguje tento lubrikant https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci/titan-gel-gold-special-gel-for-men-50ml. Je to senzační :)

Samanta 04.03.2021

Těm přírodním nevěřím a to z toho důvodu, že je zkoušel manžel a naprosto bez efektu.

Barča Samanta 02.09.2021

Já teda nevím... já nevěřím žádným doplňkům... A volně prodejným už vůbec ne. Nám perfektně pomáhají speciální lubrikanty. Já používám na zúžení vaginy a chlap na delší výdrž. A dohromady je to paráda.

Iris Samanta 02.01.2022

Počkej jak jako speciální lubrikanty? Co to je? Jak jako na zúžení vaginy? kde koupím?

Erika Samanta 02.11.2022

Po porodu jsem si koupila tento gel https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-zuzeni-vaginy/intimate-organics-embrace-tightening-pleasure-gel-30ml a musím říct, že to zúžení je hodně poznat. Chlap si ten lubrikant hodně chválí.

Alexandra 24.04.2021

zkuste lubrikační gel podporující erekci a nebo jsou taky taková afrodiziaka a všechno se dá koupit na e-kondomech, taky jsem to zkoušela pro partnera

Looora Alexandra 02.08.2021

Jojo, je to tak :) Kup mu tento https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci/titan-gel-gold-special-gel-for-men-50ml. Ten je na podporu erekce faaakt supr :)

Adéla Alexandra 02.02.2022

Ahojky, já moc děkuju za info :) My jsme mysleli, že tento problém budeme řšit práškama a nakonec jsme teda ještě zkusili tento lubrikant a musím říct, že je fakt super :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat