Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma operace

marybla 12. 03. 2019

Ahoj čeká mě operace kolene, tak se chci zeptat jestli jste to někdo podstoupil jak je je to s hojením a bolestí o operaci a zda Vám dají něco proti bolesti? děkuji

Neregistrovaná/ý - Terka

19.04.2019

Neregistrovaná/ý - Sasanka123 | 17.04.2019
Ahoj, ano na konzultaci se mi věnoval plastik. Byl velmi ochotný

S panem Pilkou mám taky moc dobrou zkušenost. Dělal mi větší prsa a všechno naprosto perfektní

Neregistrovaná/ý - Lidka

18.04.2019

Také se přidávám, čeká mě operace,ale ramene, myslíte, že bych na to mohla tu pumpu také použít?

Neregistrovaná/ý - Sasanka123

17.04.2019

Neregistrovaná/ý - Hauerlandová | 15.04.2019
Sasanko na konzultaci jste hovořila už stím plastikem?

Ahoj, ano na konzultaci se mi věnoval plastik. Byl velmi ochotný

Neregistrovaná/ý - Hauerlandová

15.04.2019

Sasanka123 | 07.04.2019
Ahoj, za mě zkušenost výborná s touto klinikou. Byla sem si tu nechat udělat nový prsa u toho Pilky, a zkušenost sním perfektní! Je profesionál a je vidět že umí, já sem fakt spokojená a to hodně

Sasanko na konzultaci jste hovořila už stím plastikem?

Neregistrovaná/ý - Linda | 30.03.2019
Plánuju podstoupit plastiku,tak se poohlížím kam tak asi zajít... Co říkáte na tuto kliniku, byl tu někdo na nějaké plastice? https://www.aesthevita.cz/

Ahoj, za mě zkušenost výborná s touto klinikou. Byla sem si tu nechat udělat nový prsa u toho Pilky, a zkušenost sním perfektní! Je profesionál a je vidět že umí, já sem fakt spokojená a to hodně

Neregistrovaná/ý - Linda

30.03.2019

Plánuju podstoupit plastiku,tak se poohlížím kam tak asi zajít... Co říkáte na tuto kliniku, byl tu někdo na nějaké plastice? https://www.aesthevita.cz/

Neregistrovaná/ý - Zita

27.03.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 25.03.2019
A to si o ni řeknu normálně v nemocnici nebo jak to funguje?

Domluvíš se svým doktorem a on ti dá recept a s tím jdeš do lékárny a ta to pošle rovnou do nemocnice, tobě to do ruky nedají.

Neregistrovaná/ý - Jana

25.03.2019

A to si o ni řeknu normálně v nemocnici nebo jak to funguje?

Neregistrovaná/ý - Tracy

19.03.2019

Holky, já tu pumpičku vyzkoušela a je užasná. Doporučím to všem opravdu mě to pomohlo od bolesti na 3 dny.

Neregistrovaná/ý - Radka

18.03.2019

Já ti za sebe mohu doporučit pumpu, ze které vede kanyla přímo do rány (zavede se po operaci) a z ní se postupně uvolňuje analgetika po dobu tří dnů a a pomáhá od bolesti

Proč královna zakázala Meghan šperky, které nosila prince...

Salát z grilovaného kuřecího masa

Salát z grilovaného kuřecího masa

10 hlasů
50min 256 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí guláš

17 hlasů
1h a 5min 281kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více