Diskuse na téma operace

Ahoj čeká mě operace kolene, tak se chci zeptat jestli jste to někdo podstoupil jak je je to s hojením a bolestí o operaci a zda Vám dají něco proti bolesti? děkuji

Radka 18.03.2019

Já ti za sebe mohu doporučit pumpu, ze které vede kanyla přímo do rány (zavede se po operaci) a z ní se postupně uvolňuje analgetika po dobu tří dnů a a pomáhá od bolesti :-)

Tracy 19.03.2019

Holky, já tu pumpičku vyzkoušela a je užasná. Doporučím to všem opravdu mě to pomohlo od bolesti na 3 dny.

Jana 25.03.2019

A to si o ni řeknu normálně v nemocnici nebo jak to funguje?

Zita Jana 27.03.2019

Domluvíš se svým doktorem a on ti dá recept a s tím jdeš do lékárny a ta to pošle rovnou do nemocnice, tobě to do ruky nedají.

Linda 30.03.2019

Plánuju podstoupit plastiku,tak se poohlížím kam tak asi zajít... Co říkáte na tuto kliniku, byl tu někdo na nějaké plastice? https://www.aesthevita.cz/

Sasanka123 Linda 07.04.2019

Ahoj, za mě zkušenost výborná s touto klinikou. Byla sem si tu nechat udělat nový prsa u toho Pilky, a zkušenost sním perfektní! Je profesionál a je vidět že umí, já sem fakt spokojená a to hodně

Hauerlandová Sasanka123 15.04.2019

Sasanko na konzultaci jste hovořila už stím plastikem?

Sasanka123 Hauerlandová 17.04.2019

Ahoj, ano na konzultaci se mi věnoval plastik. Byl velmi ochotný

Terka Sasanka123 19.04.2019

S panem Pilkou mám taky moc dobrou zkušenost. Dělal mi větší prsa a všechno naprosto perfektní

HladkáIvana Terka 22.04.2019

Jakými metodami ten Pilka dělá zvětšení prsou?

Terka HladkáIvana 24.04.2019

Podívejte se na stránky kliniky Aesthevita, jsou tam vypsané zákroky

Samantha Terka 26.04.2019

Osobně jsem na klinice Aesthevita podstoupila zvětšení prsou vlastním tukem. Jsem moc spokojená, mám v plánu podstoupit tento zákrok znovu

Míša Samantha 28.04.2019

Samantho a po jaké době je možnost nechat si udělat tento zákrok znovu? A proč na něj chcete jiít ještě jednou? :-O

Samantha Míša 30.04.2019

Mělo by to jít několik měsíců od zákroku ale ještě se na to musím přeptat plastika :)

Lidka 18.04.2019

Také se přidávám, čeká mě operace,ale ramene, myslíte, že bych na to mohla tu pumpu také použít?

Klárka Lidka 24.04.2019

Lidko, zeptej se svého doktora, který tě bude operovat, ale já si myslím, že se dá využít i na tento tip operace :-)

Lidka Klárka 26.04.2019

Klárko moc děkuji zeptám se ho. díky

Marta 26.04.2019

Dobrý den, máte někdo zkušenost s pumpičkou proti bolesti? Čeká mě operace a mám strach z bolesti a slyšela jsem že je opravdu dobrá. Děkuji za info.

JitkaR 29.04.2019

já když byla na operaci, tak jsem si předtím objednala v lékarně pumpičku(stála mě 4000), která mě eliminovala bolest, a výrazně mi to pomohlo, představa kdybych měla trpět bolest je hrozná, probíhalo to tak, že mi ji lékař při operaci nasadil a ta vedla do rány analgetikum a když jsem přišla po 3 dnech na kontrolu, tak mi ji dal pryč a bylo po všem

Šárka 30.04.2019

Také jsem měla možnost vyzkoušet pumpu při operaci kolene a spokojenost :-)

Sára 03.05.2019

Máte za sebou jakýkoliv zákrok tady u tohoto plastika? http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Iveta 06.05.2019

Dobrý den, jak jste zvládli bolest po různých operacích? Mě čeká velká operaci a mám z ní strach i z bolesti, budu ráda za vaši radu.

Iveta 13.05.2019

Kam na plastiku v Praze prosím?

Renata Iveta 17.05.2019

Za mě můžu doporučit tuto kliniku https://www.aesthevita.cz/

Iveta Renata 20.05.2019

Takže jste tu byla na nějakém zákroku?

Renata Iveta 22.05.2019

Mám za sebou plastiku prsou na této klinice

Iveta Renata 25.05.2019

A kdo vám tady na té klinice dělal tu plastiku?.. A jizvu máte?

Renata Iveta 27.05.2019

Plastiku sem tady podstoupila u pana Pilky. S tím velká spokojenost. Jizvu mám opravdu maličkou, není skoro vidět

Iveta Renata 29.05.2019

A ten plastik se vám věnoval už na konzultaci před zákrokem?

Iveta Renata 29.05.2019

A ten plastik se vám věnoval už na konzultaci před zákrokem?

Renata Iveta 31.05.2019

Na konzultaci se mi věnoval plastik doktor Pilka, ten mi dělal teda i zákrok potom

Alena.M Renata 12.06.2019

Také jsem měla tu čest s tímto plastikem. Zkušenost výborná, za sebe můžu jenom doporučit

Olga Alena.M 15.06.2019

Co všechno za zákroky ten Pilka dělá prosím?

Alena.M Olga 18.06.2019

Na zákroky se podívejte na stránky kliniky Aesthevita. Tam jsou všechny uvedené

Vlastička 21.06.2019

Zdravim. Manžel byl na klinice Aesthevita na penoplastice a můžu říct že výborný. Sme oba moc spokojení, kliniku můžu doporučit manžel si to tu jenom chválí

Jana Vlastička 25.06.2019

Vlastičko a tento zákrok je jednodenní nebo si manžel na klinice i do druhého dne pobyl? A jak to probíhalo? Také nad tím doma uvažujeme

Vlastička Jana 29.06.2019

Průběh zákroku vám neřeknu, ale dělali mu to v celkové anestezii takže po zákroku na klinice přespal. Jinak když se objednáte na konzultaci tak vám plastik vše vysvětlí

Jeřábková Vlastička 02.07.2019

Na této klinice sem si nechala dělat operaci očních víček. S výsledkem jsem velice spokojená a s péčí na klinice také

Ilona Jeřábková 10.07.2019

Já sem si nechávala v Aesthevita zpevnit prsa a spokojenější být už ani nemůžu. Péče doopravdy vynikající jak před operací tak i po!:)

Alžběta Ilona 16.07.2019

Holky děkuju za doporučení na kliniku... Chci si nechat zmenšit prsa tak už dlouho přemýšlím kam na to jít... a tahle klinika mě zaujala

Ilona Alžběta 21.07.2019

Za mě rozhodně doporučuji. Mě zaujal plastik už na konzultaci takže jsem potom neváhala ani minutu a byla na pevno rozhodnutá že půjdu sem

Veruš 28.06.2019

já si na operaci pro jistotu pořídila pumpičku, díky které jsem necítila žádnou bolest, stála mě v lékárně 4000,- a při zákroku mi byla nasazena po dobu 3 dnů mi vedla analgetikum do rány

Pacalová 24.07.2019

Dámy a jak s pooperační péčí v Aesthevita, také vše ok ? Jste spokojené?

Ilona Pacalová 29.07.2019

U mě spokojenost naprosto se vším.. péče tady byla výborná

Radka Ilona 31.07.2019

Jsou to čtyři týdny co jsem byla na zpevnění prsou na klinice Aesthevita. Péče od začátku až doteď perfektní, jsem s klinikou moc spokojená

Megi 18.08.2019

Ahoj, hledám nějakou dobrou plastickou kliniku... Buď Brno nebo Praha... můžete doporučit?

Macháčková Megi 20.08.2019

Já mám dobrou zkušenost v Praze s Aesthevita, byla sem tam teda jenom jednou ale stoprocentně spokojená

Megi Macháčková 23.08.2019

Ahoj, a který plastik vám tady zákrok dělal prosím?

Macháčková Megi 26.08.2019

Podstoupila jsem to u Mudr. Pilky

Tana 20.12.2022

V rámci rekonvalescence potom doporučuju tenhle nápoj https://www.spiralps.cz/ z čerstvé spiruliny. Hodně mi po operaci pomohl s hojením, navíc zmírňuje záněty, pomáhá tělo detoxikovat, podporuje obranyschopnost atd.

Klára 08.08.2023

Zdravím, já prodělala operaci teď a musím říct, že krom nějakých podpůrných látek mě i dost pomohl teda polohovací polštář, mohla jsem si díky němu tu nohu pohodlně opřít či podepřít i v noci to bylo rozhodně lepší. Brala jsem takzvaný tulící polštář od Matyska a už mi zůstal, využívám stále i jen na ležení u telky nebo při čtení. :)

Marťa Klára 22.08.2023

To je něco na styl kojícího polštáře nebo jak si to mám představit, prosím? :) Mě čeká za dva měsíce operace kyčle a docela se toho bojím, tohle by ale mohlo být fajn pro nějakou úlevu?

Klára Klára 24.08.2023

No dá se říct něco na ten způsob, akorát je to prostě dlouhá nudle, kterou můžete natvarovat dle sebe. Je to právě i pro starší lidi, ležáky nebo i pro rekonvalescence. U nás má velký úspěch, vybrala jsem tento https://matysek.cz/tulici-polohovaci-polstar/tulici-polstar-matysek-xxl-lentils-180cm, ale mají i jiné barvy. Je kvalitní, příjemný, česká výroba a opravdu dobrý. Mě to teda hodně usnadnilo zotavování. Ať Vám to dobře dopadně.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat