Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma operace

marybla 12. 03. 2019

Ahoj čeká mě operace kolene, tak se chci zeptat jestli jste to někdo podstoupil jak je je to s hojením a bolestí o operaci a zda Vám dají něco proti bolesti? děkuji

Neregistrovaná/ý - Macháčková

26. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Megi | 23. 8. 2019
Ahoj, a který plastik vám tady zákrok dělal prosím?

Podstoupila jsem to u Mudr. Pilky

Neregistrovaná/ý - Megi

23. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Macháčková | 20. 8. 2019
Já mám dobrou zkušenost v Praze s Aesthevita, byla sem tam teda jenom jednou ale stoprocentně spokojená

Ahoj, a který plastik vám tady zákrok dělal prosím?

Neregistrovaná/ý - Macháčková

20. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Megi | 18. 8. 2019
Ahoj, hledám nějakou dobrou plastickou kliniku... Buď Brno nebo Praha... můžete doporučit?

Já mám dobrou zkušenost v Praze s Aesthevita, byla sem tam teda jenom jednou ale stoprocentně spokojená

Neregistrovaná/ý - Megi

18. 8. 2019

Ahoj, hledám nějakou dobrou plastickou kliniku... Buď Brno nebo Praha... můžete doporučit?

Neregistrovaná/ý - Radka

31. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 29. 7. 2019
U mě spokojenost naprosto se vším.. péče tady byla výborná

Jsou to čtyři týdny co jsem byla na zpevnění prsou na klinice Aesthevita. Péče od začátku až doteď perfektní, jsem s klinikou moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Ilona

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Pacalová | 24. 7. 2019
Dámy a jak s pooperační péčí v Aesthevita, také vše ok ? Jste spokojené?

U mě spokojenost naprosto se vším.. péče tady byla výborná

Neregistrovaná/ý - Pacalová

24. 7. 2019

Dámy a jak s pooperační péčí v Aesthevita, také vše ok ? Jste spokojené?

Neregistrovaná/ý - Ilona

21. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 16. 7. 2019
Holky děkuju za doporučení na kliniku... Chci si nechat zmenšit prsa tak už dlouho přemýšlím kam na to jít... a tahle klinika mě zaujala

Za mě rozhodně doporučuji. Mě zaujal plastik už na konzultaci takže jsem potom neváhala ani minutu a byla na pevno rozhodnutá že půjdu sem

Neregistrovaná/ý - Alžběta

16. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 10. 7. 2019
Já sem si nechávala v Aesthevita zpevnit prsa a spokojenější být už ani nemůžu. Péče doopravdy vynikající jak před operací tak i po!:)

Holky děkuju za doporučení na kliniku... Chci si nechat zmenšit prsa tak už dlouho přemýšlím kam na to jít... a tahle klinika mě zaujala

Neregistrovaná/ý - Ilona

10. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Jeřábková | 2. 7. 2019
Na této klinice sem si nechala dělat operaci očních víček. S výsledkem jsem velice spokojená a s péčí na klinice také

Já sem si nechávala v Aesthevita zpevnit prsa a spokojenější být už ani nemůžu. Péče doopravdy vynikající jak před operací tak i po!:)

Neregistrovaná/ý - Jeřábková

2. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Vlastička | 29. 6. 2019
Průběh zákroku vám neřeknu, ale dělali mu to v celkové anestezii takže po zákroku na klinice přespal. Jinak když se objednáte na konzultaci tak vám plastik vše vysvětlí

Na této klinice sem si nechala dělat operaci očních víček. S výsledkem jsem velice spokojená a s péčí na klinice také

Neregistrovaná/ý - Vlastička

29. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 25. 6. 2019
Vlastičko a tento zákrok je jednodenní nebo si manžel na klinice i do druhého dne pobyl? A jak to probíhalo? Také nad tím doma uvažujeme

Průběh zákroku vám neřeknu, ale dělali mu to v celkové anestezii takže po zákroku na klinice přespal. Jinak když se objednáte na konzultaci tak vám plastik vše vysvětlí

Neregistrovaná/ý - Veruš

28. 6. 2019

já si na operaci pro jistotu pořídila pumpičku, díky které jsem necítila žádnou bolest, stála mě v lékárně 4000,- a při zákroku mi byla nasazena po dobu 3 dnů mi vedla analgetikum do rány

Neregistrovaná/ý - Jana

25. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Vlastička | 21. 6. 2019
Zdravim. Manžel byl na klinice Aesthevita na penoplastice a můžu říct že výborný. Sme oba moc spokojení, kliniku můžu doporučit manžel si to tu jenom chválí

Vlastičko a tento zákrok je jednodenní nebo si manžel na klinice i do druhého dne pobyl? A jak to probíhalo? Také nad tím doma uvažujeme

Neregistrovaná/ý - Vlastička

21. 6. 2019

Zdravim. Manžel byl na klinice Aesthevita na penoplastice a můžu říct že výborný. Sme oba moc spokojení, kliniku můžu doporučit manžel si to tu jenom chválí

Neregistrovaná/ý - Alena.M

18. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Olga | 15. 6. 2019
Co všechno za zákroky ten Pilka dělá prosím?

Na zákroky se podívejte na stránky kliniky Aesthevita. Tam jsou všechny uvedené

Neregistrovaná/ý - Olga

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Alena.M | 12. 6. 2019
Také jsem měla tu čest s tímto plastikem. Zkušenost výborná, za sebe můžu jenom doporučit

Co všechno za zákroky ten Pilka dělá prosím?

Neregistrovaná/ý - Alena.M

12. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 31. 5. 2019
Na konzultaci se mi věnoval plastik doktor Pilka, ten mi dělal teda i zákrok potom

Také jsem měla tu čest s tímto plastikem. Zkušenost výborná, za sebe můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Renata

31. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 29. 5. 2019
A ten plastik se vám věnoval už na konzultaci před zákrokem?

Na konzultaci se mi věnoval plastik doktor Pilka, ten mi dělal teda i zákrok potom

Neregistrovaná/ý - Iveta

29. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 27. 5. 2019
Plastiku sem tady podstoupila u pana Pilky. S tím velká spokojenost. Jizvu mám opravdu maličkou, není skoro vidět

A ten plastik se vám věnoval už na konzultaci před zákrokem?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Kuřecí játra s bazalkou

Kuřecí játra s bazalkou

22 hlasů
1h a 5min 502 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlé gnocchi s krůtím masem

14 hlasů
35min 579kJ 150 Kč

Recept na rychlý a chutný oběd.

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568kJ 80 Kč

Podzimní recept na špagety se zeleninou a česnekem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více