Diskuse na téma Muj pritel mi nevoni....

Ahojky,mám takový menší,ale ve své podstatě docela obrovský problém:-/...s mým přítelem chodím sice teprve pět měsíců,ale místo,abych byla zamilovaná a šílela po něm,tak už teď na něm hledám chyby,které se mi nelíbí....Můj přítel je úžasný člověk,je citlivý,pozorný,tulivý (teď to vypadá jako kdybych mluvila o svém psovi,ale není to tak)...každý den mi dokazuje,jak moc mě miluje....Ale když se máme milovat,tak mi prostě nevoní....Už si nevím rady a ani nevím,jak bych mu to měla říct....Upřímně řečeno,mám docela problémy při orálním sexu.Orální sex je věc,kterou nedělám moc ráda,spíše se mi protivý.Svému přiteli jsem to řekla a on to jako milující partner chápal,i když to hrozně miluje....A však na důkaz mé lásky jsem mu chtěla udělat radost a orální sex jsem udělala...Bohužel pro mě,můj přítel to vzal tak,že už mi to nevadí a tím pádem už můžeme orální sex provozovat pořád...K mé smůle je tu další a docela zásadní problém v tom,že můj přítel není zvyklí koupat se v noci nýbrž ráno....Sex většinou provozujeme v noci,než-li ve dne,tím pádem když je za celý den zpocený a ještě po mně chce orální sex.....:-/...bohužel nevím,jak jinak to komentovat....Navíc když přijede za mnou na víkend,tak se většinou ani nevykoupe a koupe se až v pondělí ráno...Ještě ke všemu se extrééééémně potí....nechci mu říkat,že smrdí,poněvadž by ho to určitě urazilo...Strašně ho miluju a nechtěla bych o takovýho úžasnýho chlapa přijít,ale prostě....Už si vážně nevím rady:-/,pokud by měl někdo nějaký rozumný nápad či zkušenost s touto situací,budu mu nesmírně vděčná za to,jak si s tímhle problémem poradil.... P.S.Pokud máte nápad ten,že se budeme chodit sprchovat spolu,tak to mi prosím neraďte,ptž bych se nerada na x-let přivázala k tomu,že se budu chodit sprchovat pořád se svým přítelem...Předem děkuji za odpověď

Madi 29.06.2022

Co nějaký oživení, budu ráda za tipy?

Andrea Madi 30.06.2022

Taky by se mi hodily rady

miška4 Madi 26.07.2022

Mrkněte na https://e-kondomy.cz/ ;-)

Madi Madi 27.07.2022

Super :) co třeba se vám osvědčilo?

miška4 Madi 28.07.2022

Třeba masážní olejíčky, vibrační kroužek, mají i krásný prádýlko… ;-)

Madi Madi 29.07.2022

Díky, už mám objednánooo :))

Barkamarka 25.02.2021

Tak to ti nezávidím, milováni u nás jedine po sprše.

Karolína 28.12.2020

Tak to si ani ve snu neumím představit, že by se můj přítel před milováním nevykoupal, to je pro mne nepředstavitelné. To nemá hygienické návyky? Od malého dítěte nás vedla maminka, že se před spaním musíme vykoupat. Nechápu dospělého člověka.

Sara 28.12.2020

společná sprcha, parfem, masaž vonnymi olejíčky a třeba i parfemovy intimní gel. Určite bych zkoušela všechny možné varianty

Anna 28.11.2020

a co nějaké feromony, afrodziaka, společná koupel, masaž vonnym olejíčkem.

Veronika 04.01.2019

nezkoušela jsi nějaky olejiček, ktery prijemne voni? Pojat to jako masaž a pak to bude určite lepši. Od založení temy už uběhlo par dni, tak třeba jsi to už nějak vyřešila. Osobně použivame tyhle olejíčky, jsou hodně dobre a krasne voní https://e-kondomy.cz/masazni-oleje/masazni-oleje

Alžběta 28.11.2018

zkuste tyhle věci dělat spolu. jet spolu do sprchy, udělat si masáž , ty si obleč krásné prádlo a pak to pujde samo

Denis Alžběta 10.12.2018

taky si myslím, že pěkné prádlo, nějaky gel s příchutí, masažní olejíček a pak to bude krásný . Uvidíš

Agata 27.11.2018

co zkusit ochucenou masaž https://e-kondomy.cz/masazni-oleje/ochucene-masazni-oleje

Beata 26.07.2018

jdete nenápadne spolu do spechy, vzájemně se umyjte a pak na to vlítněte. Uvidíš že to bude super.

Jakub 12.05.2018

Mě se stalo něco podobného, našel jsem si přítelkyni, vzdělanou, čistotnou, jenže její pulinka mi nevoněla. Rychle jsem vztah ukončil. To je prostě ta chemie. Kamarádku, se kterou teď žiji, mohu vohnout i po dvou dnech v horách a žádný smrad nevnímám.

Johana Jakub 19.06.2018

obávám se že tohle bude chtít novýho partnera. Tím pádem ani nefunguje sex, když ti partnerka nevoní tak menší problém s erekci a podobně, že?

Laugher 28.01.2017

Nejlepší je mu to říct asi polopatě

Izi 15.08.2012

Ve vztahu nema byt tabu - urcite bych to priteli uprimne rekla a nasla nejake vychodisko*1*

sue 12.08.2012

PREBOHA jedným slovom ak ťa miluje tak ako píšeš.. tak to, že mu povieš pekne.. aa miláčikkk osprškuj sa.. prosíííím ťa alebo....... chodte do tej sprchy spolu a máš po probleme.... to mas kolko rokov, ze taketo veci riesis????????????:-p

aňule 09.08.2012

tak já mám spíš problém v tom, že nemám spontánní sex. U nás doma je až vše naprogramované. Navíc mě přítel strašně voněl, ale tím naplánovaním sexu a že se máme jít oba umýt před tím, tak tím to moje nadšení a vzrušení vždy opadne. Když se s ním o tom bavím, většinou se pohádáme. Upřímně mám pocit, že mu moc nevoním ani když jsem malinko spocená. A co se týče toho co máš za problém ty, nejlepší je mluvit s člověkem na rovinu. Prostě si sednou a říct mu co se ti líbí a nebo ne. Je to sice složité, ale pokud s ním chceš být dlouho, tak on musí zjistit co se ti líbí a co nelíbí.

markéta 18.11.2011

Evidentně se k sobě geneticky nehodíte. Mám pár zkušeností i s chlapama, kteří mi úplně nevoněli (i po sprše je to cítit) a sex byl dost podprůměrný. A pak jsem zažila sex s chlapem, který mi šíleně voněl i neumytý, naopak jsem byla i ráda, že není vyvoněný, protože mi šíleně voněl jeho pot. A to byl vždy super sex a nemohla jsem se ho načuchat. Je to holt stále genetika, která pozná, kdo se k nám dobře hodí a s kým budeme mít zdravé potomky. Já bych v tom vztahu nezůstávala. Chlap ti prostě MUSÍ vonět, jen tak se to dá vydržet 50 let!!!:-) I moje mamka mi vždycky říká, že ji taťka i po 30 letech manželství hrozně voní.

Kay markéta 20.04.2018

Mám absolutně stejný problém. Vždycky se orientuji podle nosu, hlavně v takových případech. Když už z prvního obejmutí cítím, že se dlouho nemyl, nedávám tomu příliš šancí. Když ale jsem i jen v blízkosti nynějšího přítele, třeba se jen válíme v posteli, očichávám ho, protože mi to voní, přestože si myslí, že mi to nevoní. Ta vůně mě uklidňuje a je jedno, jestli je zpocený, nebo ne.

Zuzianka Kay 20.04.2018

Naprosto souhlasím! Měla jsem také tu zkušenost a už nikdy více. Vztah jsem musela ukončit po 3 letech, protože čím déle jsem s ním zůstávala tím více mi byl odpudivý. Zajímavé bylo, že byl velmi čistotný a dbal o sebe, jen ta jeho osobní vůně mi nelahodila. Je zajímavé, že povahou byl velmi milý, nikdy by mi neublížil a nedal mi jedinou záminku na něj žárlit.

pisatelka 18.11.2011

Teda koukám že já můžu být vděčná za chlapa který se koupe vždycky každý den po práci, a když by chtěl orál tak jde sám od sebe a umeje si ho protože sám ví že je to mnohem příjemnější a milování i tak je potom krásnější. Jen tomu svému vklidu vysvětli jak se cítíš a jemně mu naznač o co ti jde

ona 18.11.2011

tak nevim co poradit ale prijde mi to jeste vic urazlivejsi kdyz to napises sem a ctou to o nem tisice cizich lidi nez kdyby si mu to rekla na rovinu a on se urazil!zkus mu nadhodit nebo ukazat to co si tu o nem napsala a pochub se jeho reakci??vis ja bych radsi byla trpeliva a dockala bych nez ho takhle ztrapnit na netu..ja byt chlapem tak bych toto asi neprekousla to zjistit ze o me ma pritelkyne pise nase problemy sem a neresi to osobne semnou i pres to ze by sme se meli spolu hadat!ja taky mam sve problemy s pritelem a resim si to sama s nim a neztrapnuju ho tu!.....a jsem pri elis chlap se da vycvicit jen k tomu pridej trpelivost

sue ona 12.08.2012

ukazovat mu toto ???? :D omg.. naco.. nech ide s nim do sprchy a ne.... gebuziny tu riesite!!!!!!

Dolce 16.11.2011

Tak moj názor je že chlap by mal svojej partnerke voňať aj neumytý a tak isto aj naopak. jasné že nie s týždnovou špinou, ale určite od rána do večera by to nemal byť problém. pokial niekomu jeho partner nevonia považujem to asi za ešte zásadnejší problém ako ked je nedchopný v posteli, lebo to sa dá naučit, ale čuchové bunky nezmeníš. mne moj priatel vonia aj ked sa vráti z cesty a neumytý a nemám problém mu urobiť orál aj ked je pol dňa po sprche a to dokonca s požitkom. samozrejme že moj priatel je čistotný, a sprchuje sa každý den, a pred milovaním sa vždy umyje aj v umývadle , ale niekedy živočíšny sex tiež nie je na škodu :) a najkrajšie chlap vonia sám sebou a nie všelijakými vonavkami :))

aala 16.11.2011

ja jsem vzdycky rkala, ze oral moc rada nedelam a problem jsem mela snad jen jednou,kdy ho jeden partner doslova miloval. Ted co jsem rok se svym milym, tak oral provozuju strasne rada, protoze me ten clovek strasne moc pritahuje, ale je fakt ze to delam vzdycky jen po koupani.(I sex, mela jsem nejake zdravotni problemy, ktere jsem si ani vymyslet nemusela, takze bud spravna higiena, nebo kondom) Rekla jsem narovinu, ze pres den, nebo rano to proste rada nemam a neni problem. ALe to, ze je zvykly se koupat az rano to je docela rpbolem,protoze to je zvyk zabehly urcite nejakou dobu...

Kary 16.11.2011

Řekni mu, proč si neudělá čas každý den alespoň 10minut na jednu sprchu (ať už ráno nebo večer - nejlépe obojí :)). Že sis všimla, že to něják zanedbává a vadí ti to. Řekni mu to citlivě a dej mu najevo, že to nemyslíš nijak zle, ale že jestli tě teda tak hrozně miluje, tak to pochopí a bude s tím něco dělat. Pokud se urazí nebo bude dotčenej, tak se na takovýho smraďocha vykašli ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat