Diskuse na téma Tvoření s dětmi

Zdravím, prosím podělte se se mnou o nápady co teď na jaře tvořit doma s dětma a kde sehnat materiál, předem díky za všechny tipy :-)

Lilli 21.04.2020

My jsme teď vystřihovali zvířátka, ale taky už mi došli nápady tak budu ráda za inspiraci...

Tana 23.04.2020

Já jsem s dcerou vyráběla vitráže do oken a moc jí taky bavilo malovat na trička a na sklo ;)

anastaziaa 27.04.2020

Tano, to zní zajímavě, na sklo jsme ještě nemalovali to bych asi zkusila a ty vitráže do okna zní taky jako super nápad, zvlášť teď když začalo jaro a sama přemýšlím jak trochu jarně vyzdobit byt. Jaké vitráže jste dělali, papírové? A kde bych mohla sehnat ty barvy na sklo, jak to přesně funguje? Pardon, za tolik otázek a předem děkuju za odpověď :-)

Tana 28.04.2020

Kamarádka mi doporučila ať kouknu na https://eshop.thinkcreative.cz/ že tam mají super věci pro děcka, takže jsem dělala takovou větší objednávku co teď děti nechodí do školy aby bylo co dělat, takže jsem tam koupila ty vitráže, barvy na sklo, ještě mám různý zvířátka a dřevený krabičky na pomalování a ještě nějaký další věci :D Jinak ty barvy na sklo nejdřív maluješ na fólii, po zaschnutí sloupneš a nalepíš třeba na okno, zrcadlo...

miška4 29.04.2020

Já teď s děckama malovala na trička a děsně je to bavilo, syn teď to tričko co si namaloval (zjednodušená verze spidermana :D) nechce sundat :D ty barvy na sklo zní taky jako něco co by je mohlo zaujmout. Díky za nápad

anastaziaa 21.05.2020

Tak vám chci moc poděkovat za tipy, udělala jsem takovou větší objednávku z ThinkCreative abych měla něco do zásoby. Malování na sklo se setkalo opravdu s velkým úspěchem, na oknech už mám krásné vitráže a na víkend chystám malování na trička. Mám z toho velikou radost, všechno se nám zatím krásně povedlo :-)

Dianadia 23.05.2020

Tak to jste se doma činili :) zní to super, koukám na stránky Think creative a oslovilo mě tam hned několik věcí, takže asi budu zkoušet objednávat a taky jsem nabrala nějakou inspiraci takže aspoň bude doma co dělat až bude zase pršet :)

anastaziaa Dianadia 24.05.2020

S tím jaký je teď počasí se to hodit určitě bude, a díky, činili jsme se :-)

Jaruškaa1 28.04.2023

Hrajete doma s dětma společenské hry? Chtěla bych koupit něco zábavného, aby je to pořád netahalo k tabletu, ale nechci kupovat jenom tak na blint. Tak jestli můžete něco poradit…

Bety-tyna Jaruškaa1 29.04.2023

Víš co je určitě bude bavit - Dobble. Je to jednoduchá postřehovka a fakt je to sranda, naše dítka to hrajou pořád a děsně se u toho baví :)) jestli vůbec neznáš co to je, koukni na dobble.cz

Jaruškaa1 Jaruškaa1 30.04.2023

Hmm to vypadá suprově, líbí se mi, že je to jenom taková kompaktní krabička, která se dá vzít všude s sebou. Děkuju tak snad to u nás bude mít taky úspěch :-)

Denisa44 18.12.2023

A kam byste vzali děti za zážitky v Praze? Sdílejte, kde jste v poslední době byli a stálo to za to, díky moc :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat