Diskuse na téma Na podporu imunity

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodná pro děti a my s ní máme výbornou zkušenost.

Zuzka 16.03.2016

Prosím vás, strašně mě začaly bolet prsa z kojení.. nevíte na to něco? díky

Andrea Zuzka 16.03.2016

zkus feminella hereditum, jak už tady holky psaly, mělo by to pomoct

Tarama Andrea 17.03.2016

taky doporušuji FH, je to dobrý doplněk, s kamarádkami jsme si ho během kojení oblíbily.

Zita Tarama 31.03.2016

Skvělé jsou vitamíny Avilut Gingko, pomáhají prokrvení mozku a končetin a dají úlevu unaveným očím,

Denisa Zita 01.04.2016

A nefungují ty vitamíny jen na očí? když jsou to produkty pro oči?

Ljuba Denisa 08.04.2016

Taky jsem o nich slyšela a prej dobrý. :-) Jen ono pud je to trochu vážnější a delší, tak se chce pak poradit s lékařem. Ale ty vitamínky a doplňky jsou taky dobré, i jako prevence. :-)

zuzka Andrea 09.04.2016

feminella nakonec pomohla, děkuji za super radu. <3

Andrea zuzka 11.04.2016

Tak to jsem ráda, že tu máme další dobbruo zkušenost. :-)

Mirka 21.03.2016

Ahoj co na migrenu? Nějaké rady jak se ji rychle zbavit? Nebo nejlepe je omezit?

Lea 11.04.2016

Já myslím že ten Avilut Gingko funguje na celý organusmus. Já ho třeba používám na učení.

Radím Lea 15.05.2016

Avilut Gingo? máte to vyzkoušené? To me docela zajímá.

radmila Radím 31.05.2016

Já to taky znám, používám avilut plus. Jsem moc spojená, méně mě bolí hlava. Prvně sem si to oupila porotže se používala ty kapky, tak sem byla zvědavá a už sem u toho zůstala.

radmila Radím 31.05.2016

Já to taky znám, používám avilut plus. Jsem moc spojená, méně mě bolí hlava. Prvně sem si to oupila porotže se používala ty kapky, tak sem byla zvědavá a už sem u toho zůstala.

Kikina 11.04.2016

Koukám, že si tady hodně maminek vychvaluje feminellu hereditum. Mám pár týdnů před porodem, ale už teď koukám a načítám si, co mě čeká s kojením. :)

míša Kikina 12.04.2016

Taky za pár týdnů budu rodit a už se docela děsím, abych neměl problémy. Ale FH berou moje kamarádky a vychvalují si ji. :-)

Sárka míša 12.04.2016

Na doporučení mých kamarádek a laktační poradkyně jsem ji také začala brát. A bradavky se mi o dost zlepšily. A prsa nejsou tak nateklá. Na jejich stránkách jsou i užitečné informace o kojení a tak http://www.feminella-hereditum.cz/pro-kojici-maminky/techniky-a-polohy-pri-kojeni/spravna-technika-kojeni/

Marika 12.04.2016

Na imunitu a na drázdivý tračník beru Probio C+D z lékarny za pár korun a po měsíci se to začíná lepšit.

Broňa 25.04.2016

Ahoj já používám vitamíny při kojení femibion. Prcek zatím ještě nestonal, asi jsou fakt dobré =)

Tereza Broňa 15.05.2016

ty jo o femibionu sem toho slyšela hodně dobrého. Zatím prcka teprve čekáme, ale pak si je na kojení taky koupím.

Zdeňka Tereza 31.05.2016

Ahoj to už si můžeš femibion koupit teď, jsouto podpůrné vitamíny pro těhotné. Koukni na jejich stránky na internetu.

Ela 30.04.2016

Já jsem za přírodní věci, rozumné články o imunitě najdete na blogu proděti.cz - http://blog.prodeti.cz/ a i zajímavé články ohledně kojení, co jsem také zaznamenala *15* v této diskuzi.

Tana 17.05.2016

Já dávám dětem kapičky Vigantol (vitamín D) je dobrý na kosti, klouby a na imunitu, hodně to vidím na dětech že mají tu imunitu dobrou.

Jana Tana 24.05.2016

Taky kupuju dětem doplňek na imunitu s vitamínem D. Je to ovocný sirup bez chemie a malá si na něm vždicky moc mlaská =D

Kikina 27.05.2016

Pro své děti teď kupuji floradix, je tam i vápník.

Valy 31.05.2016

Já mám výbornou zkušenost s wobenzymem. Nejedná se sice o doplněk stravy, nýbrž o lék, ale je to stoprocentně přírodní a musím říct, že i účinný. V těhotenství jsem ho nebrala, ale jinak jej každý rok beru cca 2 měsíce a jsem v podstatě po zbytek roku fit. Často jsem trpěla i na gynekologické záněty a teď musím zaklepat, mám téměř úplný klid.

Dianadia 25.06.2016

Na podporu imunity je dobré brát i probiotika, já jsem si koupila Probio C+D, jsou přírodní a obsahují navíc vitamíny C a D.

Nora Dianadia 04.07.2016

Mě pomohli na imunitu a proti únavě i Avilut 3- forte. obsahuje hodně vitamínů a antioxidantů

Berta Nora 04.07.2016

Avilutky jsou vitamíny na oči ne? já to znám protože používám avilu kapky

Mája 17.07.2016

Jo probiotika jsou na imunitu dobré to je fakt, já brala ale nějaké obyčejné, zkusím ty Probio C+D s těmi vitamíny to je určitě lepší a když jsou přírodní tak o to spíš...

miška4 20.07.2016

Já si taky poslední dobou všímám hodně jestli je to přírodní nebo ne,nechci se zbytečně cpát nějakou chemií takže co je přírodní to vede!

Dianadia 25.07.2016

Jo právě proto jsem si koupila ty Probio C+D od Pharmaagency a opravdu se osvědčily, teď o nich dávám i synovi probiotika pro nejmenší Infants dophilus.

Terezka 26.07.2016

Jáké máte zkušenosti s gingem? a s doplňky které ho obsahují?

Petra Terezka 31.07.2016

Mě jedíté vitamíny s gingem, které měli nějaký účinek byly ty od Avilutu.

miška4 28.07.2016

Já zkusim ty probiotika Probio C+D jsou to tyhle že http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/ ?

Dianadia 13.08.2016

Jojo to jsou ony, ta firma má kvalitní probiotika a hlavně i přírodní.

Zuzka 14.08.2016

Ahojky:-) Co berete nebo jste braly v těhotenství za vitamíny?:)

Martaa Zuzka 14.08.2016

V 1. trim. jsem brala kyselinu listovou a pak už nic.

Hanka Zuzka 17.08.2016

ahoj... a už nějaké vitamíny doma máš?:-) Brala jsem např. Femibion http://www.femibion.cz/

Zuzka Hanka 08.09.2016

Právěže nemám zatím vůbec nic:D Snažíme se o miminko a tak zjišťuji předem co a jak, na ten femibion se kouknu

Hanka Zuzka 11.09.2016

Tak ten femibion by bylo dobrý brát i v době snažení se o miminko tak se zkus na ty stránky podívat a prostudovat to

Zuzka Hanka 14.09.2016

Tak mám doma koupeno a počínaje dnešního dne jsem začala i užívat:)

miška4 14.08.2016

Jojo díky už je mám, vzala jsem od nich ještě Infants dophilus pro mrňouska

Jitka miška4 16.08.2016

Já nedám dopustit na doplněk stravy při kojení Feminella Hereditum. Pomohly mi v začátku, kdy mi tvrdly prsa a praskaly bradavky. Obsahují potřebné lactobacily, tak jsem měla i dobrou imunitu.

Marta 16.09.2016

Na podporu imunity mi nejvíce zabírá wobenzym. Beru ho již druhým rokem a chronické potíže jako jsou kvasinky a záněty močovách cest se o mnohé zlepšily. Také již nejsem tak unavená, jak jsem bývala.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat