Diskuse na téma Čokoláda

06. 02. 2021 | Prosím o radu

Pěkný den, nenajdu tu milovnici čokolády, která by mi dala tip na dobrou a kvalitní čokoládu, pralinky nebo cokoliv jiného z čokošky ?

kikinkadob 01.11.2023

Ahoj, já :) Na svatbě jsme měli pralinky kusové pralinky. Brali jsme 5 ks od každého. https://www.cokoladovnajanek.cz/cokoladove-pralinky/. Chuťově výborný!

AndreaD kikinkadob 24.11.2023

Pralinky jsem od nich vyzkoušela a byla to jako pecka :D Chuťové buňky byly potěšene :)

Natali 04.04.2021

Co ty jejich coco boxy ? S těmi zkušenost prosím nemáte ?

Tyna31 21.03.2021

Souhlasím s Annou. Dostala jsem tady někde doporučení na ty stejné pralinky a už na fotkách vypadají úžasně. Sháněla jsem něco sladkého pro babičku k narozeninám a vybrala jsem jí tam krásnou velkou bonboniéru www.doncoco.cz/pralinky

Anna 25.02.2021

Pokud nepotřebuješ čokoládové figurky, tak výborné pralinky má DonCoco. Bohužel u nás jejich prodejna není, tak si od nich sladkosti alespoň objednávám :)

Iveta Anna 02.03.2021

Naprosto souhlasím a zamilovala jsem se do těch jejich pralinek v hořké čokoládě. Taky je to super dárek a kdokoliv je ode mě dostal, tak je moc chválil


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat