Diskuse na téma Zvýšení libida

13. 04. 2021 | Prostě sex

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt účinkuje ?

miška4 03.03.2022

Jsem ráda, že jsem na to tady narazila. Už jsme to zkusili a je to úúúžasný :))

Erika 04.07.2021

Prosím vás a s něčím takovým na zvýšení libida, ale pro muže zkušenost nemáte ?

Mirka Erika 05.07.2021

Podívej se na e-kondomy, tam je z čeho vybírat. Mají tam těch afrodisiak fakt hodně a v různých formách.

Erika Erika 02.08.2021

Nejvíc mě tam zaujal tady ten přírodní doplněk a musím říct, že jsem ráda, že jsem se odhodlala ho objednat protože účinkuje neuvěřitelně ! https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Adéla 03.06.2021

Nedalo mi to a objednala jsem si ho a musím uznat, že účinky jsou fakt dobré, nečekala jsem to, protože už nějaká afrodisiaka vyzkoušená mám a tam se nic nekonalo, proto jsem tady u toho docela koukala, že jsem náhle tak při chuti.

Jana 01.05.2021

Vyzkoušela jsem celkem tři doplňky a největší efekt měl prášek fly, co jsem si objednala z eshopu supererekce.com

Tyna31 Jana 04.05.2021

Můžu se tě zeptat jak často ho užíváš vzhledem k množství v balení ? www.supererekce.com/fly-pro-zeny/22-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html

Jana Jana 21.05.2021

Hele tak já problém s chutí na sex nemám pořád, takže opravdu jenom když je to potřeba ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat