Diskuse na téma Co nás ve vztahu spolehlivě ubíjí

Příčin, proč si zdánlivě z ničeho nic přestaneme rozumět, může být několik: neustálá kritika, konec zamilovanosti, málo ocenění, nuda, nedostatek komunikace... Co vás ve vztahu ubíjí?

superkutil@seznam.cz 23.04.2012

Lily, jestli chceš si pokecat napiš i sex může být *4**4* i ostatní můžou !!!

Scayannka 28.05.2012

Kocourku byl si vždy fajn chlap i na pokec i dobrý chalupář, ta tvoje slepice neví co má doma:-P:-P:-P

Klára 29.09.2012

co mne ubíjííí,partner si mne nevšímá a to jsme spolu teprv 1,5,mám z manželství dcerku a víc si všímá ji jak mne,,,,,,,možná proto,že dcerka přišla o tatínka a já o manžela...:-O

Laugher 28.01.2017

Mě hrozně ubíjí naše hádky o úplných kravinách

Simona 12.12.2018

nejhorší je, když dva spolu nespí. Je to začátek konce.Znám to z vlastní zkušenosti. Jen u nás byl problém v erekci a manžel se za to dost styděl. Nakonec se to vyřešilo návštevou eshopu supererekce.com

Madi 29.06.2022

A jak to zase oživit v posteli? Už se nám nějak oboum nechce…

Michaela Madi 30.06.2022

Taky to tak máme

miška4 Madi 26.07.2022

Já tohle taky řešila a začala jsem se prostě víc snažit, objednala jsem nějaký hračky do postele, olejíčky, prádýlko….zabralo to ;) koukněte třeba na https://e-kondomy.cz/ tam jsem našla hodně super věcí :-)

Michaela Madi 27.07.2022

Moc děkuju za tip :)

miška4 Madi 28.07.2022

Ráda se stalo ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat