Diskuse na téma Očista organismu

Jakým způsobem děláte očistu neboli detox těla/organismu ?

Andrea Nov 29.02.2024

Zkoušel jste někdo nějaké medicinální houby? Můžete kdyžtak nějaké doporučit?

Týna Andrea Nov 03.03.2024

Taky bych chtěla vyzkoušet, ale vím, že je potřeba vybrat v dobré kvalitě aby to mělo smysl tak budu ráda za doporučení. Nechci kupovat něco na blint...

Tana Andrea Nov 18.03.2024

Já užívám od Houbicky.eu Reishi, moc to doporučuju, je to přírodní zázrak a tady ji mají v té nejlepší kvalitě :)

Hanka 27.02.2023

Ráda bych něco s přírodním složením aby to bylo šetrný a opravdu zdravý, máte tip?

Renča Hanka 28.02.2023

Taky chci teď na jaro začít s nějakou detoxikační kúrou, ale rozhodně nechci nic drastickýho spíš jen tak podpořit očistu těla.

Jaruškaa1 Hanka 30.04.2023

Já si kupuju mega detox od Movit energy, který obsahuje ostropestřec a kurkumin. Podporuje očistnou funkci jater, imunitu, klouby, kůži, cévy. Je ve formě tobolek takže se snadno užívá :-)

Makky 06.07.2021

Ahoj, na to je nejlepší ostropestřec. Já kupuju tento https://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/ostropestrec-mariansky-250mg/ a senzačně mi zabírá :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat