Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Už dlouho mám problém s mastnými vlasy a lupy, nepomáhá mi nic a tak jsem si řekla že bych to zkusila řešit s nějakým odborníkem. Nebyl jste někdo na trichologickém vyšetření? Četla jsem o tom tady https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Děkuju
Ahoj, na vyšetření jsem nebyla, ale řešila jsem s dermatologem, ve výsledku jsem dostala vodicku z lékárny, ale děsně to svedilo. Teď mám Loopy od Tomas Arsov, hlava svědí mín,umyvám i 2x po sobě. 👍
Já od něj miluju tuhle keratinovou vodu https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-liquid-sada-1-1/. Ta je za mě top. Moc ráda ji používám a mám ji už několikáté balení. Vlasy opravdu moc hezky ochrání a jsou pak lesklé a hebké.
U mě se osvědčily fialový kapky na žlutý tony, vzhledem k tomu, že jsem si barvila vlasy doma, tak mi to tu žlutou krásně vytáhlo.
Ahoj, rozhodně doporučuji vyzkoušet tento šampon. https://www.notino.cz/kerastase/symbiose-bain-purete-anti-pelliculaire-sampon-proti-lupum/, po pár použití jsem viděla jak lupy mizí
Hledám teď něco co mi pomůže a koukám na tuhle kliniku, najde se někdo kdo má zkušenost?
No já tam nakonec šla a jsem za to fakt ráda, za dva týdny budu končit s léčivou kúrou od nich a neuvěřitelně mi to pomohlo. Navíc tam mají skvělý přístup ;)
Tak to zní báječně, na které pobočce jsi byla? Já chci jít na tu pražskou.
Taky jsem byla v Praze a byli neuvěřitelně ochotní a vstřícní, fakt skvělý přístup :)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.