Diskuse na téma postýlka pro kojence

10. 07. 2021 | Prosím o radu

Prosím o radu, kde jste kupovali dětskou postýlku pro kojence? Je toho spoustu, že nevím kde vybírat.. Kde jste kupovali vy, a jak jste s ní spokojené? Děkuji

Šárka 29.11.2021

kupovala jsem na postylky-vybaveni.cz doporučuju se tam kouknout mají obrovskej výběr:-)

Sylva 22.08.2021

Sice jsem se neptala, ale děkuji za inspiraci, díky vám mám už objednáno :-)

evinamaluska Sylva 24.08.2021

Co sis tam vybrala? :-)))

Sylva Sylva 24.08.2021

Objednávala jsem toho víc, vaničku, kojící podprsenku, nějaké oblečení, postýlku(konečně:-)) a spoustu dalších věcí:-) Těěím se až to dojde

evinamaluska Sylva 25.08.2021

Tak super určitš budeš spokojená, já se taky teším až mi věci dojdou, nemužu se dočkat :-):-)

Sylva Sylva 25.08.2021

Taky jsem zvědavá a natěšená :-) :-)

Evinamaluska 24.07.2021

no ta je moc pěkná :-) Mají tam opravdu moc pěkných věcí :-) určitě tam něco objednám :-)

Evinamaluska 22.07.2021

Tyjo super stránka, na tuhle jsem ješte nekoukala.. tam toho teda je to budu prohlížet dlouho :-D mužeš mi prosím jeste říct jakou máte vy konkrétně? A jak jste s ní spokojené?

Alenka Evinamaluska 24.07.2021

jasně, mám tenhle komplet https://www.postylky-vybaveni.cz/detska-bila-postylka-matrace-13dilna-vybava-120x90-72-vzoru a je vážně moc pěknej a super :-) Vyhovující dostatečně :-)

Alenka 21.07.2021

Jasně že není :-D je to eshop postylky-vybaveni.cz :-)

Evinamaluska 16.07.2021

A kde si kupovala jestli to není tajný?:-)

Alenka 12.07.2021

Já jsem kupovala postýlku komplet, vše k tomu ušité a at to pěkně k sobě ladí :-) s matrací perinkou, zavinovačkou, mantinely,, :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat