Diskuse na téma postýlka pro kojence

10. 07. 2021 | Prosím o radu

Prosím o radu, kde jste kupovali dětskou postýlku pro kojence? Je toho spoustu, že nevím kde vybírat.. Kde jste kupovali vy, a jak jste s ní spokojené? Děkuji

Alenka 12.07.2021

Já jsem kupovala postýlku komplet, vše k tomu ušité a at to pěkně k sobě ladí :-) s matrací perinkou, zavinovačkou, mantinely,, :-)

Evinamaluska 16.07.2021

A kde si kupovala jestli to není tajný?:-)

Alenka 21.07.2021

Jasně že není :-D je to eshop postylky-vybaveni.cz :-)

Evinamaluska 22.07.2021

Tyjo super stránka, na tuhle jsem ješte nekoukala.. tam toho teda je to budu prohlížet dlouho :-D mužeš mi prosím jeste říct jakou máte vy konkrétně? A jak jste s ní spokojené?

Alenka Evinamaluska 24.07.2021

jasně, mám tenhle komplet https://www.postylky-vybaveni.cz/detska-bila-postylka-matrace-13dilna-vybava-120x90-72-vzoru a je vážně moc pěknej a super :-) Vyhovující dostatečně :-)

Evinamaluska 24.07.2021

no ta je moc pěkná :-) Mají tam opravdu moc pěkných věcí :-) určitě tam něco objednám :-)

Sylva 22.08.2021

Sice jsem se neptala, ale děkuji za inspiraci, díky vám mám už objednáno :-)

evinamaluska Sylva 24.08.2021

Co sis tam vybrala? :-)))

Sylva Sylva 24.08.2021

Objednávala jsem toho víc, vaničku, kojící podprsenku, nějaké oblečení, postýlku(konečně:-)) a spoustu dalších věcí:-) Těěím se až to dojde

evinamaluska Sylva 25.08.2021

Tak super určitš budeš spokojená, já se taky teším až mi věci dojdou, nemužu se dočkat :-):-)

Sylva Sylva 25.08.2021

Taky jsem zvědavá a natěšená :-) :-)

Šárka 29.11.2021

kupovala jsem na postylky-vybaveni.cz doporučuju se tam kouknout mají obrovskej výběr:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat