Diskuse na téma Prodloužení vlasů v Brně

Najdu tady holky z Brna, co mají prodloužené vlasy a doporučily by mi, kde v Brně si je necháváte prodlužovat ?

Ahojky všem, ráda bych se zeptala, jestli nemáte některá zkušenost s Clip Vlasy Levně v Brně, s jejich kamennou prodejnou? Ráda bych si nechala vlásky zahustit, tak hledám různé možnosti, co se nabízí a byla bych ráda za zkušenosti a případně doporučení, kam zajít.

MilenaMazurová SimonaKrátka23 23.03.2024

Já u nich na prodejně nebyla, ale objednávala si clipy z jejich eshopu. Poradila mi ho kamarádka, co si tam objednávala clipy ještě dřív a byla moc spokojená.

JirineckaA SimonaKrátka23 24.03.2024

A kolik těch balení je třeba pořídit? A dají se vlásky nasadit svépomocí nebo je lepší se sveřit do rukou kadeřnici? Nerada bych se svými vlasy nějak zbytečně riskovala :D ...

Mia 11.04.2022

Dlouhé vlasy se mi hrozně líbí, ale vůbec nevím jestli by mi slušely, protože jsem dlouhé vlasy nikdy neměla :/. Láká mě to fakt hodně, ale tohle je pro mě docela problém když nevím jestli mi ty dlouhé vlasy budou sedět :/

Denča Mia 26.04.2022

Co zkusit aspoň připínací culík ať máš představu ? :)

Mia Mia 14.05.2022

No vidíš .. to mě nenapadlo :) akorát jsem si teda všimla, že na clip in hair mají culík buď skřípcový nebo připínací, který myslíš, že bude lepší ?

Denča Mia 24.05.2022

Šla bych do toho, kde jsou ty pérka, pomocí těch to totiž drží :)

Denča 10.03.2022

Taky můžu doporučit prodloužení vlasů tady přes ten eshop. Paní je moc šikovná a vlasy mají taky kvalitní https://www.clipinhair.cz/89-prodlouzeni-vlasu-brno

Linda Denča 16.03.2022

Můžu se zeptat jakou kvalitu vlasů sis vybrala a jaké spoje máš ? :)

Denča Denča 18.03.2022

Mám ty pravé lidské, protože ten rozdíl jak pro oko tak na omak tam je a spoje mám keratinové :)

Linda Denča 28.03.2022

Takže si vlasy musím dopředu objednat nebo se dají koupit i na místě ?

Denča Denča 29.03.2022

Přesně tak, vlasy si objednáš a buď si je necháš doručit domů nebo je možnost si je vyzvednout na místě :)

Sandra 25.11.2021

Můžu holky vědět na kolik vás to prodloužení přišlo ? :)

Irena 17.08.2021

Je potřeba ty vlasy ošetřovat nějakou speciální kosmetikou nebo stačí drogérkové šampony ? :)

Aneta Irena 01.09.2021

Rozhodně je to potřeba, to ti řekne i kadeřnice :) jestli si budeš nechávat prodlužovat vlasy, tak si kup i tu kosmetiku.

Denisa 24.07.2021

Super zkušenost mám s clip in hair, kteří mají pobočku v Brně a už druhým rokem k nim chodím na prodlužko a vlasy mám taky od nich. Jestli nad tím uvažuješ, tak doporučuju ty evropské :)

Jarus Denisa 27.07.2021

Tak to je super ! Vlasy už mám doma, byl to fakt fofr a teď se jenom dočkat půlky srpna na termín na nasazení :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat