Diskuse na téma Prodloužení vlasů v Brně

Najdu tady holky z Brna, co mají prodloužené vlasy a doporučily by mi, kde v Brně si je necháváte prodlužovat ?

Denisa 24.07.2021

Super zkušenost mám s clip in hair, kteří mají pobočku v Brně a už druhým rokem k nim chodím na prodlužko a vlasy mám taky od nich. Jestli nad tím uvažuješ, tak doporučuju ty evropské :)

Jarus Denisa 27.07.2021

Tak to je super ! Vlasy už mám doma, byl to fakt fofr a teď se jenom dočkat půlky srpna na termín na nasazení :)

Irena 17.08.2021

Je potřeba ty vlasy ošetřovat nějakou speciální kosmetikou nebo stačí drogérkové šampony ? :)

Aneta Irena 01.09.2021

Rozhodně je to potřeba, to ti řekne i kadeřnice :) jestli si budeš nechávat prodlužovat vlasy, tak si kup i tu kosmetiku.

Sandra 25.11.2021

Můžu holky vědět na kolik vás to prodloužení přišlo ? :)

Denča 10.03.2022

Taky můžu doporučit prodloužení vlasů tady přes ten eshop. Paní je moc šikovná a vlasy mají taky kvalitní https://www.clipinhair.cz/89-prodlouzeni-vlasu-brno

Linda Denča 16.03.2022

Můžu se zeptat jakou kvalitu vlasů sis vybrala a jaké spoje máš ? :)

Denča Denča 18.03.2022

Mám ty pravé lidské, protože ten rozdíl jak pro oko tak na omak tam je a spoje mám keratinové :)

Linda Denča 28.03.2022

Takže si vlasy musím dopředu objednat nebo se dají koupit i na místě ?

Denča Denča 29.03.2022

Přesně tak, vlasy si objednáš a buď si je necháš doručit domů nebo je možnost si je vyzvednout na místě :)

Mia 11.04.2022

Dlouhé vlasy se mi hrozně líbí, ale vůbec nevím jestli by mi slušely, protože jsem dlouhé vlasy nikdy neměla :/. Láká mě to fakt hodně, ale tohle je pro mě docela problém když nevím jestli mi ty dlouhé vlasy budou sedět :/

Denča Mia 26.04.2022

Co zkusit aspoň připínací culík ať máš představu ? :)

Mia Mia 14.05.2022

No vidíš .. to mě nenapadlo :) akorát jsem si teda všimla, že na clip in hair mají culík buď skřípcový nebo připínací, který myslíš, že bude lepší ?

Denča Mia 24.05.2022

Šla bych do toho, kde jsou ty pérka, pomocí těch to totiž drží :)

Ahojky všem, ráda bych se zeptala, jestli nemáte některá zkušenost s Clip Vlasy Levně v Brně, s jejich kamennou prodejnou? Ráda bych si nechala vlásky zahustit, tak hledám různé možnosti, co se nabízí a byla bych ráda za zkušenosti a případně doporučení, kam zajít.

MilenaMazurová SimonaKrátka23 23.03.2024

Já u nich na prodejně nebyla, ale objednávala si clipy z jejich eshopu. Poradila mi ho kamarádka, co si tam objednávala clipy ještě dřív a byla moc spokojená.

JirineckaA SimonaKrátka23 24.03.2024

A kolik těch balení je třeba pořídit? A dají se vlásky nasadit svépomocí nebo je lepší se sveřit do rukou kadeřnici? Nerada bych se svými vlasy nějak zbytečně riskovala :D ...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat