Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

luko70 08. 11. 2011

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Neregistrovaná/ý - Filina

25.03.2018

Na stránkách www.svet-zdravi.cz píší, že můžou docházet i děti. Objednala jsem se se svou 14tiletou dcerou na konzultaci.

Neregistrovaná/ý - Světluška

23.03.2018

Já výrazně hubnout nepotřebuji, ale upravit si životosprávu a naučit se jíst zdravěji, to zní dobře. Do světa zdraví si zajdu určitě na konzultaci.

Neregistrovaná/ý - Radka

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Zita | 19.03.2018
Také jsem hubla se svetem zdraví a byla jsem velmi překvapená z příjemného prostředí a hlavně výborných poradců,moc mi zde pomohly. Dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala a teď jsem konečně šťastná a spokojená se svým tělem.

Tak už jsem byla na vstupní prohlídce a zkouším hubnout pod dohledem odborníka.Věřím,že budu mít pevnou vůli a zadaří se abych byla zase hubená.

Neregistrovaná/ý - Klaudia

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Verina | 12.03.2018
Svět zdraví znám, hubnu s nimi 5 měsíců. Můžu doporučit, jejich výživoví poradci jsou skvělí.

jde pouze o upravu jídla, nebo i o sport a nějakou proceduru?

Neregistrovaná/ý - Petra

20.03.2018

Také jsem hubla se svetem zdraví a byla jsem velmi překvapená z příjemného prostředí a hlavně výborných poradců,moc mi zde pomohly. Dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala a teď jsem konečně šťastná a spokojená se svým tělem.

sportovala jsi, nebo i nějaká dopomocná procedura?

Neregistrovaná/ý - Klaudia

20.03.2018

chodila jsi i na nějakou proceduru? Mně se totiž hodně osvědčil bodywraps na detox těla a proti celulitidě. Podoruči opravdu všem. Zks mrknou na bodywraps.cz, sekce mapa partneru a vyber si svoje město

Neregistrovaná/ý - Zita

19.03.2018

Neregistrovaná/ý - Rosalina

19.03.2018

Neregistrovaná/ý - Gizela | 14.03.2018
Prošla jsem si www.svet-zdravi.cz. Zaujala mě diagnostika hubnutí, podle které vám pak nastaví hubnoucí plán.

Ta diagnostika organismu než začnete hubnout zní rozumně. Taky se může objevit zdravotní problém a je potřeba na něho brát ohled.

Neregistrovaná/ý - Gizela

14.03.2018

Neregistrovaná/ý - Verina | 12.03.2018
Svět zdraví znám, hubnu s nimi 5 měsíců. Můžu doporučit, jejich výživoví poradci jsou skvělí.

Prošla jsem si www.svet-zdravi.cz. Zaujala mě diagnostika hubnutí, podle které vám pak nastaví hubnoucí plán.

Neregistrovaná/ý - Verina

12.03.2018

Neregistrovaná/ý - Nathanela

10.03.2018

Neregistrovaná/ý - Gréta | 09.03.2018
Já jsem byla hodně silná a unavená a už jsem si nevěděla rady až mi kamarádka dala dobrý tip abych zašla do www.svet-zdravi.cz a život se mi rázem změnil.Krásně jsem pod jejich dohledem shodila za rok 40kg.

když jsem byla ve stádiu hubnutí, chodíla jsem hodně na bodywraps. Ruzne druhy, bud na celulitidu, nebo na detox. Pomohlo to. Jestli to chceš taky zkusit, podivej se na bodywraps.cz,sekce mapa partneru

Neregistrovaná/ý - Gréta

09.03.2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 08.03.2018
Ahoj jsem tlustá a hodně unavená.Ráda bych s tím něco udělala,ale sama to nedokážu.

Já jsem byla hodně silná a unavená a už jsem si nevěděla rady až mi kamarádka dala dobrý tip abych zašla do www.svet-zdravi.cz a život se mi rázem změnil.Krásně jsem pod jejich dohledem shodila za rok 40kg.

Neregistrovaná/ý - Radka

08.03.2018

Ahoj jsem tlustá a hodně unavená.Ráda bych s tím něco udělala,ale sama to nedokážu.

Neregistrovaná/ý - Lucina

25.02.2018

Můžu vám poradit zcela přírodní přípravek s vysokým obsahem vlákniny. Mrkněte na www.colonfit.cz.

Neregistrovaná/ý - Belinda

24.02.2018

Také bojuji s nadváhou, výživová poradkyně mě poradila očistit si střeva, zbavit se zácpy a nadýmání. Pomůže to k nastartování hubnoucího procesu.

Neregistrovaná/ý - Yvette

24.02.2018

Neregistrovaná/ý - Lada | 16.02.2018
Vyzkoušej svet-zdravi.cz také jsems nimi hubla

Já jsem tomu nikdy nevěřila, že mi v tom jejich centru pomohou a já budu zase krásně štíhlá.Po roce docházení mám zase krásnou postavu.

Neregistrovaná/ý - Lada

16.02.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 15.02.2018
Ahoj jsem hodně silná nebo spíše obézní a ráda bych ty kila shodila.Nevypadá to hezky.oblečení se nedá vůbec sehnat,ale hlavně začínám mít zdravotní problémy.Myslím, že když budu hubená tak problémy nebudou.Ráda bych nějakého odborníka co mi s tím pomůže.

Vyzkoušej svet-zdravi.cz také jsems nimi hubla

Neregistrovaná/ý - Anežka

15.02.2018

Ahoj jsem hodně silná nebo spíše obézní a ráda bych ty kila shodila.Nevypadá to hezky.oblečení se nedá vůbec sehnat,ale hlavně začínám mít zdravotní problémy.Myslím, že když budu hubená tak problémy nebudou.Ráda bych nějakého odborníka co mi s tím pomůže.

Neregistrovaná/ý - Barbara

22.12.2017

Neregistrovaná/ý - Miluška | 21.12.2017
Musíš začít pořádně makat, pořádně upravit jídelák a ještě si k tomu mužeš koupit slim koktejly chiashake.Mě to celkem hodně pomohlo.Takový dobrý doplněk stravy.

Tak jsem si ty koktejly pořídila.Hned po Vánocích začnu na sobě pořádně makat.

Neregistrovaná/ý - Miluška

21.12.2017

Neregistrovaná/ý - Barbara | 18.12.2017
Ahoj jsem trošku více oplácaná a ráda bych s tím už něco udělala.Začala jsem se trošku více hejbat,ale kila ne a ne jít dolů.Nevím co s tím.

Musíš začít pořádně makat, pořádně upravit jídelák a ještě si k tomu mužeš koupit slim koktejly chiashake.Mě to celkem hodně pomohlo.Takový dobrý doplněk stravy.

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Filé s pomerančem

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 341 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené se sýrem a rajčaty

9 hlasů
55min 562kJ 145 Kč

Nemáte rádi klasické zapečené brambory? Tyhle vám budo...

Grilovaná vepřová panenka

1 hlas
40min 865kJ 190 Kč

Vepřová panenka s medovou hořčici, rychlé, jednoduché a d...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Loni jsem dala výpověď, jsem v PN, dostanu mateřskou?

Dobrý den,pracovní neschopnost prodlužuje pracovní poměr jen v případě, že zaměstnanec dostal výp... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více