Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

luko70 08. 11. 2011

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Neregistrovaná/ý - Betany

včera 22:07

Neregistrovaná/ý - Janka | 12. 7. 2019
Už jste u nich byla? A výsledek?

Byla, vše proběhlo v pohodě, co je hlavní tak mám sestavený hubnoucí plán. Doufám, že vše zvládnu.

Neregistrovaná/ý - Janka

12. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Betany | 26. 6. 2019
Taky jsem se koukala, mají balíček základ v akci, tak to zkusím.

Už jste u nich byla? A výsledek?

Neregistrovaná/ý - Betany

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Janka | 23. 6. 2019
Na www.svet-zdravi.cz jsem si našla v jejich ceníku akci na základní dagnostiku. už jsem objednaná.

Taky jsem se koukala, mají balíček základ v akci, tak to zkusím.

Neregistrovaná/ý - Janka

23. 6. 2019

Na www.svet-zdravi.cz jsem si našla v jejich ceníku akci na základní dagnostiku. už jsem objednaná.

Neregistrovaná/ý - Ditunka

21. 6. 2019

čauky holky hledam něco dobryho na odvodneni a na netu jsem nasla tento produkthttps://www.odvodneni-organismu.cz/ mate s ním někdo zkusenost?Děkuji za vase reakce

Neregistrovaná/ý - Klaudie

18. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Emča | 14. 6. 2019
Tak do toho běžte, když nic, tak aspoň zjistíte, jak na tom zdravotně jste.

S kamarádkou jsme si do Světa zdraví zašly na zvýhodněný úvodní balíček - základ, teď ho mají za 200Kč. Pak bychom chtěly začít hubnou v tandemu. Tak jsem zvědavá.

Neregistrovaná/ý - Emča

14. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Sára | 26. 5. 2019
Na www.svet-zdravi.cz jsem objevila akci na diagnostiku orgnismu s rozborem krve. Chtěla bych zhubnout a sama to nezvládnu.

Tak do toho běžte, když nic, tak aspoň zjistíte, jak na tom zdravotně jste.

Neregistrovaná/ý - Sára

26. 5. 2019

Na www.svet-zdravi.cz jsem objevila akci na diagnostiku orgnismu s rozborem krve. Chtěla bych zhubnout a sama to nezvládnu.

Neregistrovaná/ý - Liliana

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Daniela | 17. 12. 2018
Svět zdraví je profesionální tým výživových poradců, kteří ví co dělají. Do hubnutí s nimi doporučuji každému kdo chce dát kila dolů.

A vy jste s nimi taky hubla? Že víte jaké má svět zdraví poradce.

Neregistrovaná/ý - Daniela

17. 12. 2018

Svět zdraví je profesionální tým výživových poradců, kteří ví co dělají. Do hubnutí s nimi doporučuji každému kdo chce dát kila dolů.

Neregistrovaná/ý - Majda

9. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Dagmar | 25. 11. 2018
Dívala jsem se na stránky světa zdraví, mají velmi dobré programy.

Určitě začněte diagnostikou organismu, podle výsledků vám nastaví hubnoucí plán. Vše je na www.svet-zdravi.cz.

Neregistrovaná/ý - Patricie

6. 12. 2018

pokud tam je nadvaha, jde o špatne stravovani, malo pohybu a špatny metabolizmus. Chce to sport, jenže akativni sport, ne pasivni. Tělo si na to zvykne a vaha pujde hezky dolu

Neregistrovaná/ý - Dagmar

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 12. 11. 2018
Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Dívala jsem se na stránky světa zdraví, mají velmi dobré programy.

Neregistrovaná/ý - Monika

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Danica | 24. 11. 2018
Svět zdraví je pro mě výhra, abych si nedělala ostudu, tak dodržuji vše co mě výživová poradkyně chce. Zatím to jde.

No vidím, že nejsem sama kdo má problém s pevnou vůlí. Taky jsem využila rad výživové poradkyně konkrétně ze světa zdraví.

Neregistrovaná/ý - Danica

24. 11. 2018

Svět zdraví je pro mě výhra, abych si nedělala ostudu, tak dodržuji vše co mě výživová poradkyně chce. Zatím to jde.

Neregistrovaná/ý - Alena

12. 11. 2018

Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Neregistrovaná/ý - Dobromila

31. 10. 2018

Ano, s těmi kluby opatrně! A zavčas, může to být čímkoliv.

Neregistrovaná/ý - Anička

30. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 17. 10. 2018
a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

na klouby si vem Alavis a co se týče tělesné váhy, obuj tenisky a jdi běhat

Neregistrovaná/ý - Beata

17. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Alex | 15. 10. 2018
nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

Neregistrovaná/ý - Monika

16. 10. 2018

taky bohužel jako většina populace trpím nadváhou, dokonce jsem se měsíc zpátky snažila udělat něco s jídelníčkem ale vrátila jsem se do starých kolejí, protože jak nevidím výsledky hned tak mě to odrazuje

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Kachní křídla s bílou fazolí

Kachní křídla s bílou fazolí

7 hlasů
1h a 30min 459 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s kapary

21 hlasů
35min 891kJ 80 Kč

Jednoduchý recept na velmi chutné špagety s rajčaty a ...

Kuře s rajčaty

11 hlasů
1h a 10min 230kJ 130 Kč

Tento klasický italský pokrm je plný rajčat, hub a pap...

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více