Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

luko70 08. 11. 2011

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Neregistrovaná/ý - Gréta

včera 21:27

Neregistrovaná/ý - Alena | 12.11.2018
Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Na stránkách www.svet-zdraví.cz doporučují než začnete s hubnutím nechat si u nich udělat diagnostiku organismu. Taky jste tak začínala?

Neregistrovaná/ý - Alena

12.11.2018

Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Neregistrovaná/ý - Dobromila

31.10.2018

Ano, s těmi kluby opatrně! A zavčas, může to být čímkoliv.

Neregistrovaná/ý - Anička

30.10.2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 17.10.2018
a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

na klouby si vem Alavis a co se týče tělesné váhy, obuj tenisky a jdi běhat

Neregistrovaná/ý - Beata

17.10.2018

Neregistrovaná/ý - Alex | 15.10.2018
nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

Neregistrovaná/ý - Monika

16.10.2018

taky bohužel jako většina populace trpím nadváhou, dokonce jsem se měsíc zpátky snažila udělat něco s jídelníčkem ale vrátila jsem se do starých kolejí, protože jak nevidím výsledky hned tak mě to odrazuje

Neregistrovaná/ý - Alex

15.10.2018

nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

Neregistrovaná/ý - Sylvie

11.10.2018

I já jsem trpěla nadváhou a pomohli mi z toho až ve světě zdraví,kam mě přinutila kamoška které se taky až tam podařilo zhubnout.Pro info najděte na webu svet-zdravi.cz

Neregistrovaná/ý - Bronislava

03.10.2018

s nadváhou je spojená i bolest kloubu. Já kvuli tomu dala dolu 15 kg a ještě tak 10kg chci dát dolu. Je to zátež a klouby bolí

Neregistrovaná/ý - Dita

27.07.2018

Neregistrovaná/ý - Karin | 25.07.2018
třeba pomuže odvodnění, budete se cítít líp, lehčí, zbavíte se par kilo a budete mít lepší náladu

taky doporučuji odvodnění. Zbaví tě to nadbytečné vody,dáš tím dolu dvě-tři kila a trošku ,,splaskneš,,. Není to na škodu jednou za čas tělo odvodnit

Neregistrovaná/ý - Karin

25.07.2018

třeba pomuže odvodnění, budete se cítít líp, lehčí, zbavíte se par kilo a budete mít lepší náladu

Neregistrovaná/ý - Erika

02.07.2018

Neregistrovaná/ý - Kamila | 30.06.2018
holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

taky doporučiku zbavit tělo nadbytečné vody a budete se cítít o hodně líp.

Neregistrovaná/ý - Kamila

30.06.2018

holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

Neregistrovaná/ý - Filina

25.03.2018

Na stránkách www.svet-zdravi.cz píší, že můžou docházet i děti. Objednala jsem se se svou 14tiletou dcerou na konzultaci.

Neregistrovaná/ý - Světluška

23.03.2018

Já výrazně hubnout nepotřebuji, ale upravit si životosprávu a naučit se jíst zdravěji, to zní dobře. Do světa zdraví si zajdu určitě na konzultaci.

Neregistrovaná/ý - Radka

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Zita | 19.03.2018
Také jsem hubla se svetem zdraví a byla jsem velmi překvapená z příjemného prostředí a hlavně výborných poradců,moc mi zde pomohly. Dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala a teď jsem konečně šťastná a spokojená se svým tělem.

Tak už jsem byla na vstupní prohlídce a zkouším hubnout pod dohledem odborníka.Věřím,že budu mít pevnou vůli a zadaří se abych byla zase hubená.

Neregistrovaná/ý - Klaudia

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Verina | 12.03.2018
Svět zdraví znám, hubnu s nimi 5 měsíců. Můžu doporučit, jejich výživoví poradci jsou skvělí.

jde pouze o upravu jídla, nebo i o sport a nějakou proceduru?

Neregistrovaná/ý - Petra

20.03.2018

Také jsem hubla se svetem zdraví a byla jsem velmi překvapená z příjemného prostředí a hlavně výborných poradců,moc mi zde pomohly. Dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala a teď jsem konečně šťastná a spokojená se svým tělem.

sportovala jsi, nebo i nějaká dopomocná procedura?

Neregistrovaná/ý - Klaudia

20.03.2018

chodila jsi i na nějakou proceduru? Mně se totiž hodně osvědčil bodywraps na detox těla a proti celulitidě. Podoruči opravdu všem. Zks mrknou na bodywraps.cz, sekce mapa partneru a vyber si svoje město

Neregistrovaná/ý - Zita

19.03.2018

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Guláš z divočáka

Guláš z divočáka

19 hlasů
1h a 45min 401 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pečené červené řepy

6 hlasů
1h a 25min 343kJ 60 Kč

Salát plný vitamínů.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více