Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

luko70 08. 11. 2011

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Neregistrovaná/ý - Liliana

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Daniela | 17. 12. 2018
Svět zdraví je profesionální tým výživových poradců, kteří ví co dělají. Do hubnutí s nimi doporučuji každému kdo chce dát kila dolů.

A vy jste s nimi taky hubla? Že víte jaké má svět zdraví poradce.

Neregistrovaná/ý - Daniela

17. 12. 2018

Svět zdraví je profesionální tým výživových poradců, kteří ví co dělají. Do hubnutí s nimi doporučuji každému kdo chce dát kila dolů.

Neregistrovaná/ý - Majda

9. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Dagmar | 25. 11. 2018
Dívala jsem se na stránky světa zdraví, mají velmi dobré programy.

Určitě začněte diagnostikou organismu, podle výsledků vám nastaví hubnoucí plán. Vše je na www.svet-zdravi.cz.

Neregistrovaná/ý - Patricie

6. 12. 2018

pokud tam je nadvaha, jde o špatne stravovani, malo pohybu a špatny metabolizmus. Chce to sport, jenže akativni sport, ne pasivni. Tělo si na to zvykne a vaha pujde hezky dolu

Neregistrovaná/ý - Dagmar

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 12. 11. 2018
Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Dívala jsem se na stránky světa zdraví, mají velmi dobré programy.

Neregistrovaná/ý - Monika

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Danica | 24. 11. 2018
Svět zdraví je pro mě výhra, abych si nedělala ostudu, tak dodržuji vše co mě výživová poradkyně chce. Zatím to jde.

No vidím, že nejsem sama kdo má problém s pevnou vůlí. Taky jsem využila rad výživové poradkyně konkrétně ze světa zdraví.

Neregistrovaná/ý - Danica

24. 11. 2018

Svět zdraví je pro mě výhra, abych si nedělala ostudu, tak dodržuji vše co mě výživová poradkyně chce. Zatím to jde.

Neregistrovaná/ý - Alena

12. 11. 2018

Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Neregistrovaná/ý - Dobromila

31. 10. 2018

Ano, s těmi kluby opatrně! A zavčas, může to být čímkoliv.

Neregistrovaná/ý - Anička

30. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 17. 10. 2018
a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

na klouby si vem Alavis a co se týče tělesné váhy, obuj tenisky a jdi běhat

Neregistrovaná/ý - Beata

17. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Alex | 15. 10. 2018
nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

Neregistrovaná/ý - Monika

16. 10. 2018

taky bohužel jako většina populace trpím nadváhou, dokonce jsem se měsíc zpátky snažila udělat něco s jídelníčkem ale vrátila jsem se do starých kolejí, protože jak nevidím výsledky hned tak mě to odrazuje

Neregistrovaná/ý - Alex

15. 10. 2018

nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

Neregistrovaná/ý - Sylvie

11. 10. 2018

I já jsem trpěla nadváhou a pomohli mi z toho až ve světě zdraví,kam mě přinutila kamoška které se taky až tam podařilo zhubnout.Pro info najděte na webu svet-zdravi.cz

Neregistrovaná/ý - Bronislava

3. 10. 2018

s nadváhou je spojená i bolest kloubu. Já kvuli tomu dala dolu 15 kg a ještě tak 10kg chci dát dolu. Je to zátež a klouby bolí

Neregistrovaná/ý - Dita

27. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Karin | 25. 7. 2018
třeba pomuže odvodnění, budete se cítít líp, lehčí, zbavíte se par kilo a budete mít lepší náladu

taky doporučuji odvodnění. Zbaví tě to nadbytečné vody,dáš tím dolu dvě-tři kila a trošku ,,splaskneš,,. Není to na škodu jednou za čas tělo odvodnit

Neregistrovaná/ý - Karin

25. 7. 2018

třeba pomuže odvodnění, budete se cítít líp, lehčí, zbavíte se par kilo a budete mít lepší náladu

Neregistrovaná/ý - Erika

2. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Kamila | 30. 6. 2018
holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

taky doporučiku zbavit tělo nadbytečné vody a budete se cítít o hodně líp.

Neregistrovaná/ý - Kamila

30. 6. 2018

holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

Neregistrovaná/ý - Filina

25. 3. 2018

Na stránkách www.svet-zdravi.cz píší, že můžou docházet i děti. Objednala jsem se se svou 14tiletou dcerou na konzultaci.

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Šalvějové medailonky s krémovou polentou

Šalvějové medailonky s krémovou polentou

11 hlasů
1h a 15min 819 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s vejci

11 hlasů
25min 345kJ 45 Kč

Recept na salát s vejci a rajčaty.

Dušené vepřové nudličky

0 hlasů
1h a 15min 373kJ 120 Kč

Vepřové nudličky s anglickou slaninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více