Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

luko70 08. 11. 2011

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Neregistrovaná/ý - Liliana

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Daniela | 17. 12. 2018
Svět zdraví je profesionální tým výživových poradců, kteří ví co dělají. Do hubnutí s nimi doporučuji každému kdo chce dát kila dolů.

A vy jste s nimi taky hubla? Že víte jaké má svět zdraví poradce.

Neregistrovaná/ý - Daniela

17. 12. 2018

Svět zdraví je profesionální tým výživových poradců, kteří ví co dělají. Do hubnutí s nimi doporučuji každému kdo chce dát kila dolů.

Neregistrovaná/ý - Majda

9. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Dagmar | 25. 11. 2018
Dívala jsem se na stránky světa zdraví, mají velmi dobré programy.

Určitě začněte diagnostikou organismu, podle výsledků vám nastaví hubnoucí plán. Vše je na www.svet-zdravi.cz.

Neregistrovaná/ý - Patricie

6. 12. 2018

pokud tam je nadvaha, jde o špatne stravovani, malo pohybu a špatny metabolizmus. Chce to sport, jenže akativni sport, ne pasivni. Tělo si na to zvykne a vaha pujde hezky dolu

Neregistrovaná/ý - Dagmar

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 12. 11. 2018
Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Dívala jsem se na stránky světa zdraví, mají velmi dobré programy.

Neregistrovaná/ý - Monika

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Danica | 24. 11. 2018
Svět zdraví je pro mě výhra, abych si nedělala ostudu, tak dodržuji vše co mě výživová poradkyně chce. Zatím to jde.

No vidím, že nejsem sama kdo má problém s pevnou vůlí. Taky jsem využila rad výživové poradkyně konkrétně ze světa zdraví.

Neregistrovaná/ý - Danica

24. 11. 2018

Svět zdraví je pro mě výhra, abych si nedělala ostudu, tak dodržuji vše co mě výživová poradkyně chce. Zatím to jde.

Neregistrovaná/ý - Alena

12. 11. 2018

Ahojky,já mám super zkušenost se světem zdraví kde mi pomohli neskutečně...za půl roku 12 kilo dole ;)

Neregistrovaná/ý - Dobromila

31. 10. 2018

Ano, s těmi kluby opatrně! A zavčas, může to být čímkoliv.

Neregistrovaná/ý - Anička

30. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 17. 10. 2018
a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

na klouby si vem Alavis a co se týče tělesné váhy, obuj tenisky a jdi běhat

Neregistrovaná/ý - Beata

17. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Alex | 15. 10. 2018
nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

a nejen bolest kloubu. Tam je řešení dělat něco s tou váhou a neřešit bolest kloubu. Vhápu že je to nepřijemné, ale je to tak

Neregistrovaná/ý - Monika

16. 10. 2018

taky bohužel jako většina populace trpím nadváhou, dokonce jsem se měsíc zpátky snažila udělat něco s jídelníčkem ale vrátila jsem se do starých kolejí, protože jak nevidím výsledky hned tak mě to odrazuje

Neregistrovaná/ý - Alex

15. 10. 2018

nadvaha způsobuje hodně zdravotních problému. Nejen bolest kloubu

Neregistrovaná/ý - Sylvie

11. 10. 2018

I já jsem trpěla nadváhou a pomohli mi z toho až ve světě zdraví,kam mě přinutila kamoška které se taky až tam podařilo zhubnout.Pro info najděte na webu svet-zdravi.cz

Neregistrovaná/ý - Bronislava

3. 10. 2018

s nadváhou je spojená i bolest kloubu. Já kvuli tomu dala dolu 15 kg a ještě tak 10kg chci dát dolu. Je to zátež a klouby bolí

Neregistrovaná/ý - Dita

27. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Karin | 25. 7. 2018
třeba pomuže odvodnění, budete se cítít líp, lehčí, zbavíte se par kilo a budete mít lepší náladu

taky doporučuji odvodnění. Zbaví tě to nadbytečné vody,dáš tím dolu dvě-tři kila a trošku ,,splaskneš,,. Není to na škodu jednou za čas tělo odvodnit

Neregistrovaná/ý - Karin

25. 7. 2018

třeba pomuže odvodnění, budete se cítít líp, lehčí, zbavíte se par kilo a budete mít lepší náladu

Neregistrovaná/ý - Erika

2. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Kamila | 30. 6. 2018
holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

taky doporučiku zbavit tělo nadbytečné vody a budete se cítít o hodně líp.

Neregistrovaná/ý - Kamila

30. 6. 2018

holky, zkoušela některé z vás brát tyhle doplnky stravy na odvodnění https://www.odvodneni-organismu.cz/ za jak dlouho vám zabraly a jak rychle šla váha dolu?

Neregistrovaná/ý - Filina

25. 3. 2018

Na stránkách www.svet-zdravi.cz píší, že můžou docházet i děti. Objednala jsem se se svou 14tiletou dcerou na konzultaci.

Syndrom karpálního tunelu: Nemoc z počítačových myší

Kuřecí kousky s mrkví

Kuřecí kousky s mrkví

11 hlasů
1h a 15min 540 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto s chřestem

9 hlasů
40min 614kJ 140 Kč

Chřestové rizoto se šafránem.

Treska na česneku a rajčatech

9 hlasů
60min 234kJ 95 Kč

dušená treska s rajčaty a bylinkami

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více