Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

luko70 08. 11. 2011

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Neregistrovaná/ý - Elis

05.01.2020

Ženy a je to zhubnutí ve Světě zdraví trvalé?

Neregistrovaná/ý - Míla

29.12.2019

Neregistrovaná/ý - Bětka | 16.12.2019
Mílo a jak přesně vám tady pomohli?

Udělali mi tady základní diagnostiku, pomohli sestavit jídelníček mě na míru a také cvičební plán

Neregistrovaná/ý - Lucie

18.12.2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 17.12.2019
Ten čaj je úplně přírodní? co všechno obsahuje? kde jste ho koupila?

Ano čaj je úplně přírodní, objednávám si ho z eshopu https://kombe.cz/nase-znacky/kombe/kombe-50-ks.html, mají i menší balení které si můžete vyzkoušet.

Neregistrovaná/ý - Linda

18.12.2019

když je nadvha a člověk se cítí bez energie, je potřebne upravit stravu. Není na škodu držet i nějakou zdravou dietu. Tělu to jenom prospěje

Neregistrovaná/ý - Markéta

17.12.2019

Neregistrovaná/ý - Lucie | 16.12.2019
Máte pravdu, že udržet se v nějaké pohodě je v tomto období velice složité, já jsem si ale od mámy nechala poradit, a kupuji si korejský ženšenový čaj, který mi pomáhá bojovat se stresem.

Ten čaj je úplně přírodní? co všechno obsahuje? kde jste ho koupila?

Neregistrovaná/ý - Bětka

16.12.2019

Neregistrovaná/ý - Míla | 06.12.2019
Také jsem byla unavená a bez energie a bylo to špatným stravováním. Ve Světě zdraví mi hodně pomohli

Mílo a jak přesně vám tady pomohli?

Neregistrovaná/ý - Lucie

16.12.2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 12.12.2019
Holky jak se udržujete v tomto předvánočním shonu psychicky v pohodě? poradíte mi prosím? už mi to dává opravdu hodně zabrat.

Máte pravdu, že udržet se v nějaké pohodě je v tomto období velice složité, já jsem si ale od mámy nechala poradit, a kupuji si korejský ženšenový čaj, který mi pomáhá bojovat se stresem.

NinaC

13.12.2019

čauko, ani mě nemluv, už měsíc jsem na prodietixu a musím se hodně držet, abych nezhřešila. Jediné, co mě drží, tak je ten výsledek protože to letí dolů fakt rychle.

Neregistrovaná/ý - Markéta

12.12.2019

Holky jak se udržujete v tomto předvánočním shonu psychicky v pohodě? poradíte mi prosím? už mi to dává opravdu hodně zabrat.

Neregistrovaná/ý - Míla

06.12.2019

Také jsem byla unavená a bez energie a bylo to špatným stravováním. Ve Světě zdraví mi hodně pomohli

Neregistrovaná/ý - Jarka

05.12.2019

když jsem tlustá jedu běhat,když nemžu spát beu melatonin a když jsem bez energie, jedu na jogu . Tohle je moje trio, které vždy pomuže

Neregistrovaná/ý - Bonita

24.11.2019

za sebe zase mohu jen a jen doporučit proteinovou dietu bonedere

Neregistrovaná/ý - Riana

06.11.2019

poslední dobou jsem docela vytížená, mám hodně práce, v práci jsme pod tlakem a nemužu spát. Umíte mně poradit jak to řešit? Co by mně pomohlo?

Neregistrovaná/ý - Danka

27.10.2019

Neregistrovaná/ý - Zita | 16.10.2019
Ano, chodila jsem k nim asi devět měsíců a zhubla jsem deset kilogramů. Můžu je jenom doporučit.

Nedalo mě to a objednala jsem se na diagnostiku organismu.

Neregistrovaná/ý - Zita

16.10.2019

Neregistrovaná/ý - Danka | 06.10.2019
A vy s nimi máte osobní zkušenost? Mě připadnou docela drazí, mám strach, že nezhubnu.

Ano, chodila jsem k nim asi devět měsíců a zhubla jsem deset kilogramů. Můžu je jenom doporučit.

Neregistrovaná/ý - Danka

06.10.2019

Neregistrovaná/ý - Zita | 30.09.2019
Tak zkuste odborníky z www.svet-zdravi.cz. Jsou to opravdoví profesionálové.

A vy s nimi máte osobní zkušenost? Mě připadnou docela drazí, mám strach, že nezhubnu.

Neregistrovaná/ý - Daniela

01.10.2019

Ahoj všichni, i já patřím k těm co mají nadváhu. Mám kila navíc celý svůj život, ale pravdou je že mám sedavé zaměstnání a skoro žádný pohyb. Takže bych chtěla začít něco dělat a napadl mě pro začátek nějaký posilovací stroj.. Nabídku mají pěknou ve Fitham, máte něco odtud?

Neregistrovaná/ý - Zita

30.09.2019

Tak zkuste odborníky z www.svet-zdravi.cz. Jsou to opravdoví profesionálové.

Neregistrovaná/ý - Kimy

26.09.2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 24.09.2019
Jdu do programu na půl roku. Ráda bych zhubla deset kilogramů.

Na www.svet-zdrsvi.czjsem se dočetla, že je dobré si nechat udělat analýzu krve. Pak se dá sestavit hubnoucí plán opravdu na míru.

Neregistrovaná/ý - Denisa

24.09.2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 20.09.2019
Který z programů jste si vybrala? Delší nebo kratší?

Jdu do programu na půl roku. Ráda bych zhubla deset kilogramů.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Špízy ze svíčkové

Špízy ze svíčkové

11 hlasů
1h a 30min 571 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sýrové palačinky

21 hlasů
45min 816kJ 60 Kč

Recept na palačinky se sýrem a šunkou.

Hovězí tokáň

11 hlasů
1h a 50min 609kJ 140 Kč

Hovězí maso dušené na bílém víně.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více