Diskuse na téma Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a máme ted akci 25% slevy na veškeré produkty. Zhubnete si přebytěčná kila a budete se cítit lépe! Moc se těším na spolupráci neváhejte do vánoc se můžete cítit lépe*1**1*

Hana 21.08.2016

Mně na zhubnutí pomohla injekční lipolýza.

Tamara Hana 22.08.2016

O co tam jde a na kolik to vyjde?

Hana Tamara 23.08.2016

Mrkni na medikhaus.cz, já tam na tom byla.

Tamara Hana 25.08.2016

Aha, tak to zírám, díky za doporučení, pročtu si to!

Terka 19.08.2016

Zkus upravit jídelníček- omez pečivo, více ovoce a zeleniny a lehci jidla. A me pomohlo sportovat...koupila jsem si k omu spalovac tuku, který sice nespálí tuky sám, ale pomuze.

Amálka.0987 Terka 21.08.2016

Jo, chce to hlavně zdravou živtosprávu. Sama jsem dokonce omezila kávu a místo toho začala užívat Guaranu.

Dominika Terka 22.08.2016

Spalovac tuku beru taky-konkretne tento https://www.czlekarna.cz/2481035-medpharma-acai-berrygarcinia-spalovac-tuku-cps-37

ilonka Amálka.0987 22.08.2016

A od jaké značky je Guarana opravdu dobré kvality?

Lidka 23.06.2016

Mě na takovou únavu a špatný pocit pomohlo www.odvodneni-organismu.cz. Začala jsem po něm mít víc energie a celkově jsem se cítila lehčí.

Manka Lidka 27.06.2016

Protože z tebe sletěla voda, která ti zatěžovala organismus. A díky tomu je ti líp, já to znám, taky jsem H2out jedla a pomohlo mi to.

Lidka Manka 28.06.2016

Tak to určitě, bude ono. Pomohlo mi to se cítit perfektně a mít lepší náladu a energii.

Jana82 30.03.2016

Taky jsem měla menší nadváhu a trpěla jsem únavou,vyzkoušela jsem toho už hodně,ale co mi opravdu pomohlo,byl dietní plán Basic od KetoDiet:-)Pak jsou ještě dva plány-Medium a Intense,ale ty jsem nepotřebovala,jelikož jsem chtěla dostat dolů okolo 5 kg.Měla jsem to 3krát 2 týdny a překvapilo mě,jak to šlo dobře,ikdyž z počátku jsem k tomu důvěru neměla. Jídlo jsem si připravila snadno a hlavně rychle,což byl přínos,když je malé dítě a neměla jsem pocit hladu ani okolo toho nebyl žádný stres.Mohla jsem jíst i zeleninu a nemusela jsem počítat žádné kalorie,což jsem ocenila,protože mě to nebaví:-p Taky jsem zjistila,že vyvážený jídelníček není žádná věda a naučila jsem se diky tomu jíst 5krát denně a nedělat chyby ve stravování po kterých lezou kg nahoru. K dispozici mi byli stále poradci z KetoDiet,takže paráda:-) Jsem lehčí,mám menší velikost riflí a jsem nabitá energií,za což jsem ráda,že jsem toho docílila. Jo,a je to Česká značka,takže pro milovníky českých produktů velký +;-)

Monča 25.11.2015

A probíhá léčba biorezonancí?

Andrea 24.11.2015

já jsem taky byla pořád unavené a bez energie, strašně jsem se musela přemáhat abych cokoli udělala. Na doporučení kamarádky jsem kontaktovala pana Dlapu, který dělá s biorezonancí a po nějakém čase jsem byla zase normální a usměvavá.

luko70 08.11.2011

TĚŠÍM SE!

Klára luko70 12.11.2011

Dobrý den,docela by mě to zajímalo..... Ale pracuji pouze v noci...Takže žádný režim,špatný spánek a pod.... A s mými kily to jde stále výš ;*( . Takže jestli vaše zdravá výživa funguje,moc by mě to pomohlo. Zatím děkuji za jakoukoli odpověď...i když NEŽRAT XD mi přišlo mnohokrát :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat