Diskuse na téma Přivýdělek nejen pro maminky MD ale i důchodce

Co si budeme nalhávat, mateřská nic moc a důchod, to aby člověk šel na ulici žebrat. Je spoustu práce z domova, ale když už se rozhodnete, tak Vás pošlou na ulici prodávat a nabízet produkty, parfémy.atd. Nebudete tomu věřit, ale mám konečně práci, o které na 100% mohu říct práce přímo z domova více informací najdete na http://domapracovat.webnode.cz/ *1* a nebo mě můžete kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz MOC SE TĚŠÍM :-):-)

Andrea 13.02.2012

:-)Chybí Vám peníze na zábavu s dětmi? Zkuste tohle! jednoduchá práce, která se mi stala i koníčkem. Zvládám při zaměstnání, domácnosti i své dceři. Díky tomuto přivýdělku jsem si zajistila další pravidelný příjem, kterým platím hypotéku a aktivity s dcerou. Najděte si chvilku denně, využijte svého PC a vydělávejte. Pokud je člověk aspoň trochu aktivní, má výdělek jistý! Ráda pomohu v začátcích. Napište si o informace, budu se těšit trtkova.andrea@seznam.cz

Alice Andrea 29.02.2012

Já bych teda měla o informace zájem.

Hana Storožová Andrea 20.05.2012

Andrejko,prosím o informace storozova.h@seznam.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat