Diskuse na téma Přivýdělek nejen pro maminky MD ale i důchodce

Co si budeme nalhávat, mateřská nic moc a důchod, to aby člověk šel na ulici žebrat. Je spoustu práce z domova, ale když už se rozhodnete, tak Vás pošlou na ulici prodávat a nabízet produkty, parfémy.atd. Nebudete tomu věřit, ale mám konečně práci, o které na 100% mohu říct práce přímo z domova více informací najdete na http://domapracovat.webnode.cz/ *1* a nebo mě můžete kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz MOC SE TĚŠÍM :-):-)

Janka 26.07.2015

Já jako bezva přivýdělek mohu dát echo na www.formicagroup.cz, je to práce v příjemném prostředí a můžete si tu slušně finančně polepšit.Když jsem sem nastupovala jako brigádník při studiu,měla jsem strach a vůbec se mi nechtělo vzhledem k tomu co ze všech stran člověk slyší a čte.Ale tady se mi k mému překvapení zalíbilo a jsem tu už třetím rokem.Navíc,práce je dnes málo a tady má šanci každý

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:20
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:44

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat