Diskuse na téma Zdravý životní styl

chtěli byste vypadat dobře,jste unavení a bez energie?Rada poradím.Kontak:martina.buckova@centrum.cz

Maruna10 19.10.2015

Já se rozhodla změnit své stravovací návyky, tak jsem zašla za nutriční terapeutkou, aby mi poradila s jídelníčkem a zhároveň jsem se tam objednala na odstranění celulitidy, ještě se začnu hejbat a budu fit.

Sandriskaa Maruna10 19.10.2015

Maruš, kde jsi byla, že je oboje na jednom místě, to se moc nevidí.

Denda 04.10.2015

Pani, a co to bylo zač? Nejake tabletky a nebo caj?

Nela 23.09.2015

Mela jsem problemy se zacpou a taky s vysokym krevnim tlakem, pote co mi kamarad co hodne cestuje doporucil extrakt z sibiřske čagy se vse srovnalo a uz me nic netrapi

NINA 17.03.2015

Já jsem asi před rokem začala zdravě jíst a od té doby jsem nebyla nemocná. A to jsem bývala dost často. Kdyby někdo chtěl inspiraci na ,,zdravý,, obchůdek zajděte do Slunečnice v Brně na Lidické

Merlinka NINA 26.03.2015

dá se u té Slunečnice v pohodě zaparkovat? na stránkách píšou, že ano, ale znám tu ulici, tak se ptám radši někoho, kdo ví. Díky

Niccol Merlinka 15.05.2015

Ahoj, dá se tam parkovat Slunečnici navštěvuji a neměla jsem zatím problém.

Kikča Merlinka 26.05.2015

Holky a mají tam i RAW produkty

Alena Kikča 29.05.2015

jj mají,koukni na stránky www.bioslunecnice.cz a vyber si podle svého gusta:-)

MichalkaZ Kikča 13.10.2015

ahoj holky :-) pokud máte rádi RAW food, tak doporučuju http://www.biovara.cz/ziva-strava-raw-food/ mají tam hodně RAW potravin a za super ceny *1* už jsem několikrát objednávala avždy spokojenost :-P

Naďa 16.09.2013

Důležité je v dnešní uspěchané době mít hlavně dobrou imunitu a být odolná jednak proti stresu,jednak proti nemocem. Na zvýšení imunity mi hodně pomohla Hlíva 800mg z lékárny, netrápí mě nemoci, nejsem tak unavená, jako dřív a pomáhá i na různé kožní problémy, chce to jen vyzkoušet, i když v tobolkách, je to návrat k přírodě, protože obsahuje jen sušenou rozemletou hlívu

příroda 12.10.2012

Zdraví je to nejcenější co máme a proto si ho musíme vážit. ZHARMONIZUJTE SI TĚLO A DOPŘEJTE MU VŠE CO POTŘEBUJE. Jde o české přírodní produkty. Poradenství zdarma č. tel .:-)732 974 268:-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat