Diskuse na téma Kontaktní čočky ano nebo ne?

Ahoj ženy. Celý život jsem měla oči v pořádku, ale před měsícem mě poslala moje obvodní na oční a tam mi oznámili, že potřebuju brýle. Tak přemýšlím, jestli si mám pořídit brýle nebo čočky. Já si totiž myslím, že by mi brýle moc neslušely :( Ale není to nějaký problém, když jsem ještě ani pořádně nenosila brýle a hned bych si místo nich dala čočky?? díky za rady

anett 22.02.2012

Nejlepší věc, jakou jsem si kdy mohla pořídit. :)

Gertruda88 16.02.2012

Ahoj..ja jsem byla v Brně tady http://www.centrumocnichvad.cz/ kde mi udělali brýle za chvili,prakticky na počkání..poradili..prodiskutovali to semnou apod...a vim ze stejně tak to dělají i s kontaktními čočkami myslim...takže muzes klidne to zkusit tam. Myslim ze to je nejlepší volba zajít k odborníkovi...a tady toho můžu skutečně doporučit.

Gabule 12.02.2012

Ahoj moje sestra nosi bryle uz hodne dlouho a tak si rekla ze vyzkousi kontaktni cocky.Zasla si do optiky CZECH se kterou mame pozitivni zkusenosti a tam ji oci zkontrolovali a vysvetlili jak si cocky namdavat a sundavat. jednysi tam koupila a pak uz je objednavala jen z internetu

Pavla 08.02.2012

Ahoj všem, kontaktní čočky můžu jedině doporučit, ze začátku může být problém zvyknout si na jejich nasazování a vyndávání, ale pak už je to paráda nemlží se, neprší na ně, člověk vidí do všech stran, atd. Pro nákup můžu doporučit internetové stránky: www.cocky-kontaktni.cz, kde jsem moc spokojená s cenami a přístupem (čočky doma do 2 dne a ochota poradit po telefonu). Taky jsem získala slevový kupon/kód pro web cocky-kontaktni.cz a ten je: yvz373hp, při jeho použití získáte slevu několik % z ceny objednávaného zboží. Tak neváhejte použít vřele doporučuji

Martina 17.01.2012

Ahoj,nevím jak velké dioptrie Ti byly naměřeny,ale řeknu Ti jednu věc. V tyhle době, se skutečně nemusíš bát toho,že Ti brýle slušet nebudou. Je to výborný modní doplněk a máš spoustu typů brýlí k výběru. Pokud máš vyšší dioptrie a chceš si skutečně pořídit i kontaktní čočky,měla bys mít v záloze aspoň jedny brýle. Kdykoliv můžeš mít problém s očima, jako je třeba zánět spojivek a podobně a vtedy bys čočky nosit neměla. Kontaktní čočky jsou výborná věc pro aktivní lidi. t.j. spíš sportovce, nebo lidi,který si nemůžou na brýle zvyknout , nebo třeba i u lidí,který mají vysoké dioptrie. Ale má to svá rizika. Je tam větší pravdepodobnost zanesení zánětu, nebo i častější výskyt podrážděných očí. Tak si tozvaž sama. Každopádne. Ja bych na začátek volila brýle a poté uvidíš sama. Jestli se budou dioptrie měnit,nebo, Ti budou brýle překážet,pořídíš si čočky.

saša 16.01.2012

Ahojky,já nosila brýle už od malička a až ted pomalu ve 43 letech mám čočky a super, super,super..než jsme přišli s očařem jakké potřebuji ,tak to chvilku trvalo,ale ted je pomalu nevyndám..neboj a jdi tam u vas do optiky a oni ti poradí:-) s pozdravem :-)

Natynka 29.12.2011

Ahoj Verčo. Já teda býrle nenosím ani nemám problémy s očima, ale moje kamarádka na tom byla podobně jako ty. A hned začala nosit čočky. měla úplnou averzi vůči brýlím. Byla ale v očním stuiu, kde jí změřili zrak i oni a taky jí poradili jaké čočky si má koupit atd. Tak třeba by jsi tam taky mohla zajít :)

Veron1ka Natynka 13.01.2012

Vážně? Tak já bych raději taky ty čočky no. Já jsem z Brna, máme tady docela dost očních studií, ale nevím, kam zajít no. Budu se muset poradit s nějakými kamarádkami, jenže nemám moc kamarádek, co mají problémy s očima :( No uvidíme. Díky za radu!

Jitulinka Veron1ka 17.01.2012

Ahoj, já jsem z Brna, a před rokem jsme taky řešila kam zajít do optiky, aby mě poradili jaké čočky budou nejlepší,....nosila jsem 3 roky brýle a chtěla jsem ty čočky vyzkoušet...byla jsem u Aleše Žejdla na Masné...ale jsou i na Hl. nádraží a kdoví kde ještě :) a jsem spokojená, poradili mě dobře...a už bych čočky neměnila ... nejvíc jsem si na ně zvykla...za začátku je to nezvyk, ale dá s v pohodě na ně zvyknout...*1*

Veron1ka Natynka 07.02.2012

A můžu se zeptat, kde byla ta tvoje kamarádka? Jako v jakém studiu..Už se tam chystám měsíc..a pořád to oddaluju, hrůza. :(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat