Diskuse na téma Konvička na čaj

Kde bych sehnala nějakou pěknou retro konvičku na čaj ? :) Nejlépe vzorovanou :)

Koki 22.01.2024

Já jsem si objednávala z i-domacípotřeby. Tam mají řekla bych dost velký výběr věcí jak do kuchyně tak i do domácnosti i se spotřebiči. Brala jsem si teda konvičku skleněnou, protože se mi to moc líbí.

Oplatka Koki 25.01.2024

A mají tam i věci na vaření? Já bych teď potřebovala sehnat i něco na pečení, musela jsem vyhodit svoji formu. :( A nebo třeba i nějakou moka konvičku?

Koki Koki 27.01.2024

Určitě jo na pečení https://www.i-domacipotreby.cz/pecici-formy/?filter[]=1835 a moka tam mají taky a moc hezké a řekla bych i za fakt dobrou cenu. Já si tam objednávám ráda, mají tam pěkné věci a vydrží mi. A za pár korun. :)

Radka 26.04.2023

Mám objednáno, tak se těším, až za cca 14 dní přijde. Podle fotky vypadá luxusně.

Renata 24.04.2023

Určitě mohu doporučit, byla moc spokojená. Hlavně ta dvoustěnnost je skvělá věc. A v interiéru je to krásný kousek.

Radka 21.04.2023

Skvělý, asi ji koupím sestře k narozeninám, bude to luxusní dárek.

Renata 18.04.2023

Ano, chválí si ji. Čaj v ní vydrží dlouho horký a to je pro ni jeden z hlavních benefitů proti jiným konvičkám.

Radka 13.04.2023

Ta je opravdu krásná, je s ní kamarádka spokojená?

Renata 09.04.2023

My jsme teď s kamarádkou kupovaly jiné kamarádce k narozeninám úžasnou konvičku na čaj. Jelikož víme, že čaje miluje, tak jsme se trefily. Je to tato https://www.bakly.cz/bredemeijer-konvicka-na-caj-minuet-ceylon-14l-cervena-121002

Nikola 20.09.2022

Nemáte zkušenosti s varnou konvicí, na které se dá nastavit teplota vody, na kterou ji chci ohřát?

Pája Nikola 28.09.2022

Mám takovou a funguje výborně. Co by tě přesně zajímalo?

Ajli 28.07.2022

Šla bych do nějakého obchodu s keramikou :-)

Sarra 15.02.2022

na tohle jsou podle mě nejlepší trhy na náměstí


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat