Diskuse na téma Konvička na čaj

Kde bych sehnala nějakou pěknou retro konvičku na čaj ? :) Nejlépe vzorovanou :)

Sarra 15.02.2022

na tohle jsou podle mě nejlepší trhy na náměstí

Ajli 28.07.2022

Šla bych do nějakého obchodu s keramikou :-)

Nikola 20.09.2022

Nemáte zkušenosti s varnou konvicí, na které se dá nastavit teplota vody, na kterou ji chci ohřát?

Pája Nikola 28.09.2022

Mám takovou a funguje výborně. Co by tě přesně zajímalo?

Renata 09.04.2023

My jsme teď s kamarádkou kupovaly jiné kamarádce k narozeninám úžasnou konvičku na čaj. Jelikož víme, že čaje miluje, tak jsme se trefily. Je to tato https://www.bakly.cz/bredemeijer-konvicka-na-caj-minuet-ceylon-14l-cervena-121002

Radka 13.04.2023

Ta je opravdu krásná, je s ní kamarádka spokojená?

Renata 18.04.2023

Ano, chválí si ji. Čaj v ní vydrží dlouho horký a to je pro ni jeden z hlavních benefitů proti jiným konvičkám.

Radka 21.04.2023

Skvělý, asi ji koupím sestře k narozeninám, bude to luxusní dárek.

Renata 24.04.2023

Určitě mohu doporučit, byla moc spokojená. Hlavně ta dvoustěnnost je skvělá věc. A v interiéru je to krásný kousek.

Radka 26.04.2023

Mám objednáno, tak se těším, až za cca 14 dní přijde. Podle fotky vypadá luxusně.

Koki 22.01.2024

Já jsem si objednávala z i-domacípotřeby. Tam mají řekla bych dost velký výběr věcí jak do kuchyně tak i do domácnosti i se spotřebiči. Brala jsem si teda konvičku skleněnou, protože se mi to moc líbí.

Oplatka Koki 25.01.2024

A mají tam i věci na vaření? Já bych teď potřebovala sehnat i něco na pečení, musela jsem vyhodit svoji formu. :( A nebo třeba i nějakou moka konvičku?

Koki Koki 27.01.2024

Určitě jo na pečení https://www.i-domacipotreby.cz/pecici-formy/?filter[]=1835 a moka tam mají taky a moc hezké a řekla bych i za fakt dobrou cenu. Já si tam objednávám ráda, mají tam pěkné věci a vydrží mi. A za pár korun. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat