Diskuse na téma Mince od Národní pokladnice, zkušenosti

15. 02. 2022 | Oblíbené značky

Řešíme doma dárek pro tátu, bude mít půlkulatiny, takže opět pro nás velká věc, co mu koupit. Co chce si pořídí, takže o to složitější pro nás něco vymyslet. Když jsem byla doma na síti, tak mi vyběhla reklama na Národní pokladnici a náš táta je takový menší sběratel, takže jsem si říkala, že tam asi něco lovil, když mi to vyběhlo. Máte s nimi někdo zkušenosti? Jeho se ptát nechci, protože by mu to třeba docvaklo, že něco chystám, tak to chci zkusit tady, jestli třeba u nich někdo něco nepořizoval. Předem díkec moc

Petra 18.02.2022

Tenhle problém přesně taky znám, ono jde spíš celkově o chlapy, že u nich je to složitější, co jim dát, když se furt nechceš opakovat s nějakou kosmetikou. Pokud se o to tvůj táta zajímá, tak mi to přijde jako dobrý nápad a určitě mu udělá radost, když mu rozšíříte sbírku. :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
218 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat