Diskuse na téma prstýnky

22. 05. 2012 | Svatba

Můj velký den se kvapem blíží a mimo jiné ještě nemám vybrané prstýnky, pořád se rozhoduju a pátrám kde se dá. Tak se ráda nechám inspirovat milé budoucí nevěsty jak jste na tom vy s prstýnkama - co, kde a za kolik?

Ahoj holky, kukala jsem na některé vaše odkazy a ty prstýnky jsou fakt úžasné<3 Já právě pátrám po netu po inspiraci, máme svatbu na konci září a nemám předtstavu, kolik co stojí a jak dlouho bude trvat, než by to bylo hotové a tak dále a tak dále, prostě jsem trochu nervní nevěstinka ;*( XD Jak dlouho trvalo, než se k vám prstýnky dostaly? Díky díky za rady :)

motýlek anetka.slavik 03.07.2012

Podle vlastní zkušenosti záleží například na tom, jak složité si prstýnky necháváš dělat, nebo některé holky do zlatnictví dávají vlastní zlato apod. To je potom individuální, jak dlouho na to čekáš, záleží už od zlatnictví. Ale počítej s rezervou, alespoň měsíc. Co se týče ceny, tak je to zase individuální, záleží na materiálu, použitých kamench (zirkon bude asi levnější než diamant*1*) a tak by se dalo pkračovat:-)

anetka.slavik motýlek 03.07.2012

Vlastní zlato určitě dávat nebudeme, což jak jsem pochopila z různých diskuzí, tak vyjde dráž... ale co se dá dělat*1* Mám tip na pár míst, kam se půjdeme podívat, tak uvidíme co si vybereme. Bude sranda než se dohodneme s nastávajícím, jelikož ten má otrávený výraz už při slově "obchod", ale stejně se na to těšíím<3

elene 05.06.2012

ježiši! ten s tím modrým kamínkem! ten je fakt nádhernej.. myslím, že láska na první ohled <3 Kde jsi ho našla?

Léňa elene 14.06.2012

http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/prsten-mogati-004/

janikba Léňa 02.07.2012

Ježíííííš, ten je nádherný... A ten výběr, já se asi nedočkám, než mě někdo taky požádá o ruku... ;*( Taky bych jeden chtěla, ideálně od nějakého fešného chlapa... *3*

Maggienka 03.06.2012

Ahoj, my vybíráme tady http://www.snubni-prsten.cz/snubni-prsteny/ Vybíráme z prstýnků z bílého zlata, bez kamínků. S těmi kamínky se mi moc nelíbí. Tak třeba si nějaké prstýnky vyberete. Mají jich tam hodně.

elene Maggienka 05.06.2012

zdravím :) my také dlouho pátrali po ideálních prstenech.. paradoxně můj manžel byl vybíravější než já *1* Nakonec jsme koupili prstýnky tu http://www.mogati-diamonds.cz. A jsem ráda, protože je všichni odivovali :) Tak hodně štěstí při hledání! :)

dahana 02.06.2012

Ahoj! Taky pátrám po prstýncích a nemůžu se rozhodnout, jestli budeme mít stejné prsteny, nebo jestli pořídíme prstýnky, kde pánský bude jednoduchý a dámský s kamínky. Bojím se, aby mi kamínky brzo nevypadaly.. Slyšela jsem, že je velmi důležitý výrobce a způsob uchycení kamene v prstenu. Ale pořád se ještě rozhoduji. *1*

karene dahana 05.06.2012

souhlasím s elene :) mají fakt krásný věci, ne jen snubáky <3:D podívej


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat