Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý večer, dáváte někdo děti mladší 3 let do jesliček? Kde jste v Praze s jesličkama spokojený?
Já teď od září dávám dcerku do jesliček Trojská labuť a jsme moc spokojení! Mrkněte, tady máte odkaz na jesličky https://www.trojskalabut.cz/jesle/
Holky a co paní učitelky - jaký mají přístup k dětem, napíšete?
Ano, paní učitelky jsou skvělé. Většinou jsou zdravotní sestřičky, takže to s dětmi umí a fakt se jim hodně věnujou, za což jsem moc ráda. Dcerka je tam fakt spokojená a chodí tam moc ráda.
Holky, díky za tip - taky na jesličky Trojská labuť mrknu. Možná budu synka taky dávat do jeslí ještě než mu budou 3 roky.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
Tento týden může přinést nové příležitosti pro posílení vašich partnerských vztahů. Pokud jste ve vztahu, očekávejte, že komunikace s partnerem bude jasnější a plná nových vhledů. Single Berani by se měli mít na pozoru, protože kolem se může objevit... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.