Diskuse na téma Vrásky

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopustit na Lasocare Smaragd, dostala jsem ho na Vánoce a i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže, byla jsem mile překvapena. Ale zajímaly by mě ještě i jiné, pro mě neobjevené, přípravky :-)

Jitka 16.11.2016

Nedoporucujte kremy a reknete mi zakok ktery mi zabere na 100%, potrebuji uz zmenu, hrozne me stve starnuti :D

ivana 25.10.2016

je pravda že když pleť pravidelně masírujete a tedy prokrvujete tak neztratí pružnost a netvoří se tak vrásky - osobně to taky považuji za nejlepší způsob jak udržovat pleť mladou, žádné invazivní zákroky bych nedoporučovala, stejně je budete muset podstupovat pořád dokola protože efekt je vždy jen dočasný a navíc ten risk...zkuste to i s tím strojkem to je supr věc, stačí se zeptat odborníka na to prokrvování a taky vám to doporučí ;-)

Alicii 24.10.2016

Mám výborne zkusenosti s kremem na vrásky od Pevonia botanica.Účinkuje ze spodu na povrch pleti a jsem z nej nadšena ;)

anastaziaa 21.10.2016

Nejúčinnější a dlouhodobé řešení na vrásky je pleť pravidelně masírovat a prokrvovat. Každý den masírujte, nejlepší si pořídit nějaký masážní přístroj, já mám tenhle od Oravy za 200 Kč http://masazni-nastroje.heureka.cz/orava-mp-690/, je to příjemné a uvidíte že účinné a hlavně to má trvalý efekt a nemusíte na žádné zákroky které stejně budete muset každých pár roků podstupovat znovu a znovu...

Miládka 14.10.2016

Vyzkoušela jsem hodně přípravků proti vráskám,a možná že jsem divná ale vůbec to na mě nefunguje připadá mi že mi spíše vrásek přibývá jak ubývá a tak začínám uvažovat nad faceliftem, nechával si jej někdo udělat?

Roza Miládka 21.10.2016

Nebyla jsem na faceliftu a asi bych na takový zákrok šla až v pokročilejším věku, ale mohu doporučit skvělého plastického chirurga v případě že by jste se rozhodla facelift podstoupit http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Miládka Roza 24.10.2016

Mě je 52 takže si myslím že na facelift by mi mohl pan doktor kývnout, mockrát děkuji za doporučení na pana doktora. Jak se k němu můžu objednat abych se zatím alespoň informovala co a jak.. ?

Miládka Roza 24.10.2016

Mě je 52 takže si myslím že na facelift by mi mohl pan doktor kývnout, mockrát děkuji za doporučení na pana doktora. Jak se k němu můžu objednat abych se zatím alespoň informovala co a jak.. ?

Roza Miládka 26.10.2016

Objednat se k panu Justanovi můžete normálně přes online formulář na stránkách http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/#nahoru

Kamča Miláková Roza 07.02.2017

Vrásky jsem řešila hodně dlouho. Levné krémy nezabírají. Na vrásky mi nejvíc pomáhá krém Anti-Aging krém pro normální a smíšenou pleť, který si objednávám na www.luvica.cz

Radana z Heršpic Kamča Miláková 08.03.2017

Miluju kosmetiku Synouvelle Cosmetics. Proti vráskám a omlazení je u nás na trhu velmi osvědčená. Já ji objednávám na luvica.cz

tonica 12.10.2016

a kde jste byla a kolik za to chtěli ? já našla všechno přemrštěně drahý ale třeba to tak má , nevím právě

Glor tonica 13.10.2016

Měla jsem to v akci za 4000 a zdarma konzultace, měla jsem to celkem blízko a celkem jsem se bála že budu samá modřina a bude to bolet ale ani jedno se nekonalo. Můžu doporučit medikhaus.cz já byla spokojená, ale koukněte sama nebo projděte jiné diskuze , je to v konečné fázi vaše rozhodnutí . zdravíčko :)

tonica Glor 16.10.2016

tak to omrknu a zkusím porovnat , díkec za odpověd

Glor 11.10.2016

Já jsem byla na klinice si nechat píchnout čelo a nádherně se mi vyhladilo. Krémy mi pomohly akorát provětrat peněženku, navíc mi málokterý sedl takže jsem byla celá rudá. Udělala bych to znovu a nelituju peněz.

Market 27.09.2016

Zensky, nasla jsem na netu krem na vrasky, vermione.cz, zda se mi jako dobry, mate ho nekdo doma?

Evina 19.09.2016

Našla jsem na internetu proti vráskám v akci Mixu https://www.ageo.cz/produkt/mixa-krem-proti-vraskam-45

Týna Evina 21.09.2016

Ahoj, v této drogerii nakpuji pravdielně, můžu jen doporučit!! :-):-)

Olča Týna 23.09.2016

Doprava při nákupu nad 1000kč je u ageo zdarma i v případě že nemám registraci?

Týna Olča 25.09.2016

Ano, při nákupu nad tisícovku je doprava zdarma to vůbec nezáleží na tom jestli máte registraci nebo ne, není to podmínka k nákupu.Jen potom máte třeba lepší přehled o různých akcích,apod... když máte registraci ale doprava nad tisícku je zadarmo i bez ní, takže si můžete vklidu nakoupit :)

Alena 18.09.2016

Ale kdyz pujdes na plastiku tak mas jistej rychle efekt, je uz z ceho vybirat dermastar.cz a nejsou to velke zakroky

Nelinka 15.09.2016

Poradte mi nejaky ucinny krem, a plastiku nebo tak se mi jit nechce.

Alena 24.05.2016

Já si kupuju na proti vráskám niveu Q10plus a jsem spokojená :) Beru to vždycky přes internetovou drogerii ageo, protože mi přijde že finančně to vyjde daleko líp než v nějaké drogerce ve městě :)

Darka Alena 28.05.2016

Naprosto souhlasím. Ono vůbec na internetu v dnešní době se dá spoustu věcí sehnat výhodněji než v obchodě. Jinak na ageo si kupuju pravidelně kosmetiku,mívají tu skvělý akce!!:)

Alena 24.05.2016

Já si kupuju na proti vráskám niveu Q10plus a jsem spokojená :) Beru to vždycky přes internetovou drogerii ageo, protože mi přijde že finančně to vyjde daleko líp než v nějaké drogerce ve městě :)

Dana 21.05.2016

Může mi někdo doporučit v blízkosti Brna nějakou dobrou plastickou kliniku kde se vyhlazují vrásky?

Vrabcová Dana 24.05.2016

Ségra tu byla a udělali jí to moc pěkně, já se na to taky chystám http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/51/facelift-smas-lift-omlazeni-obliceje/ Už jsem tu byla na konzultaci a jsem objednána :)

Eli Vrabcová 02.07.2016

Holky než do sebe necháte řezat, vytoušejte nejřív nějaké altenativy, Já třebas používám na vrásky Behénový olej, krásně se vsakuje do kůže a kůže je daleko více vyživená a vypadá mladší.

Jana 17.04.2016

Holky jaky zakrok a kde nejlepe v Praze by mi to udelali co nejlepe? dekujii

Jitka 15.04.2016

Ahoj já používám krémy z Moringy. Dostala jsem se k tomu zvláštně. Babička užívá kapsličky z moringy a tvrdí, že jí pomáhají od bolesti a lečí ji. A mě jednoho krásného dne přinesla i krém. Moringa je prí nějaký strom ceněný pro své čistící schopnosti. Koho to zajímá tak přidávám odkaz http://kvalitnizivot.com/kategorie-produktu/moringa-kosmetika-a-pece/

Petra Jitka 18.05.2016

Ahoj nevíš jaký je rozdíl mezi Moringovým a Behénovým lejem?

bludička 26.03.2016

Používám na vrásky tady to sérum a přijde mi že pomáhá alespoň pokud jde o mě :D https://www.ageo.cz/produkt/loreal-omlazujici-serum-revitalift-laser-x3-30ml

Majda 24.03.2016

ja vsechny kosmeticke zakroky a tak resila na perfect clinic v praze :) skveli doktori a perfektne odvedena prace k nepoznani :)

Vilma 17.01.2016

Tak tohle nase mamina resila u pani Páralové na klinice v Praze a byla moc spokojena. Kdyby jste chteli dam vam na ni kontakt

Marketka15 14.12.2015

Ale ano take jsem o tom premyslela, jen nemam v okoli nekoho kdo by s tim mel zkusenosti a nekoho dobreho mi doporucil


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat