Diskuse na téma Cvičení Brno

17. 10. 2022 | Kultura koníčky

Ahojky, můžete prosím doporučit dobrý fitness club v Brně? Jsem začátečník tak bych ráda měla k ruce i fitness trenéra:)

Miruška22 26.07.2023

Mě teď hodně baví jóga, chodím na lekce a cvičím i sama doma :) sháním teď novou podložku na cvičení, která mi nebude podkluzovat a bude vypadat hezky, můžete doporučit dobrou značku?

Dianadia Miruška22 28.07.2023

Krásný jsou podložky Korkie, na jógu ideální, protože jsou z přírodních materiálů, mají krásné vzory a jsou hezky dlouhé a pohodlné :-)

Tana 24.02.2023

Zone4you je za mě nejlepší fitness a wellness klub, chodíme tam s manželem oba, plnou cenu za roční členství musel platit jenom jeden z nás a máme přístup všude :-) koukám, že když se přihlásíte teď do konce měsíce tak budete dokonce 10 tréninků s trenérem zdarma :-)

Alena Tana 22.01.2024

Jé tam chodím a musím souhlasit, jak na strojích, tak lekce, chodím na hiit. Nikdy jsem neměla žádný problém. Čisto, fungující stroje, milá obsluha.

LenkaV Tana 26.03.2024

Zone mám ráda, není to klasická přeplněná a špinavá posilka. Členství je super, teď budu obnovovat silver.

Simča33 Tana 28.04.2024

Ahoj, já tam chodím s malou kvůli hlídání, že nově zřídili. Před tím jsem chodila se spolužačkou z výšky, ted už to moc nešlo kvůli malé. Díky za to, že ji tam můžu odevztat chůvě a jít si zacvičit, je to osvobozující pocit.

Lindik 30.11.2022

Byla jsem se do zone4you podívat minulou středu a zaujalo mě že to není jako klasická přeplněná tělocvična. Moc se mi líbilo, zažila jsem tu daleko větší komfort než jinde

Katka Liny. Lindik 30.11.2022

Jsou tam třeba i předcvičované hodiny?

Vally22 21.10.2022

Zdravím zkus se podívat sem https://zone4you.cz/ já tu mám i členství a můžu říct že s lepším přístupem jsem se nikde jinde nesetkala

Lindik Vally22 25.10.2022

Ahojky díky moc juknu se. A to členství nese nějaké výhody?

Vally22 Vally22 30.10.2022

Ano nese to hned několik výhod a je výběr z několika balíčků. Když si na stránkách nahoře rozbalíte kolonku Členství v klubu tak to tam máte krásně vypsané

Lindik Vally22 02.11.2022

Ahojky dívala jsem se na to a ty výhody mě zaujaly a musím říct teda že i ten výběr lekcí, to jsem snad ani nikde jinde v Brně nenašla takovou nabídku

BeataNos Vally22 20.11.2022

Chodím sem do tohoto fitness clubu od září a za mě spokojenost

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat