Diskuse na téma Erotická hračka

20. 10. 2022 | Prostě sex

Ahoja, používáte nějaké erotické pomůcky?? Ráda bych si nějakou pořídila ale vůbec nevím kam kouknout..

Tana 26.11.2022

Mně teď na e-kondomy zaujaly ty adventní kalendáře, viděli jste? To je podle mě úplně skvělej nápad :-)

Marcela 24.10.2022

JJ je, opravdu skoro ho nedám z ruky :-D ne ale fakt, je to fajne věcička :-) mám tady tento https://e-kondomy.cz/womanizer-liberty-lilac a mohu ho vřele doporučit :-)

evinamaluska Marcela 25.10.2022

Tak super, moc díky za nápad.. Kouknu na to :-)

Marcela 22.10.2022

Ahojky. Já mám vibrátor a womanizer a jsem nadmíru spoko :-) A doporučuji i ten eshop e-kondomy.cz sama jsem tam nakupovala.. Opravdu rychlé a diskrétní doručení :-)

evinamaluska Marcela 23.10.2022

Takže by si tento eshop doporučila? A mohu se zeptat na ten womanizer.. Docela jsem si všimla že to teď dost frčí.. Je to opravdu tak dobré??

Linda 21.10.2022

Taky jsem před nedávnem uvažovala nad nějakou… :-) Zatím mě docela zaujal eshop e-kondomy.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat