Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

27. 10. 2012 | Prosím o radu

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Klára 11.01.2017

Já koupila muži nábytek do pracovny. Je strašně rád, že si může porovnat svoje šanony a knížky. Byl nadšený.....Dál dostal už jen nějakou kosmetiku.

Zdena 12.01.2017

No chlapovi nekde vedet co koupit je narocny, muj si proste rekl ze chce nuz od leatheman, tak ho mel a byl nadseny!

Nina 19.01.2017

No tak kdyz si muzskej rovnou rekne jaky darek, tak to je o praci min :) a nuz je dobra volba

Petraaa 22.01.2017

Mohu se zeptat, kdo tady psal, že kupoval ten elektrický gril, jak jste s ním spokojeni?

Bianca 22.01.2017

čelovka je dobrej nápad, nůž my jsme kupovali Gerber... gril máme, je to fajn věc, masíčko je z něj chutné, jen v něm neděláme moc často a tak nám spíš zabírá místo na lince... ale určitě mnohem chutnější než grilovat v troubě!

Petra Kratochvílová 25.01.2017

já zásadně upřednostnila letos koupit dárek pro chlapa hodinky. Skvělé značkové kousky různých značek mají na azluxus.cz

Zdena 26.01.2017

Chlapa nejvice potesi poradnej muzskej darek,kdo tu psal o kvalitnim nozi, to je trefa do cerneho!

Kerry Zdena 30.01.2017

No, Zdeno, to Vám musím dát za pravdu, třeba Fiskars.

Jana Kerry 31.01.2017

Já jsem se rozhodla koupit k Valentýnovi tohle, bude to dárek pro oba: http://www.zaria.cz/domaci-maserske-studio

Bara 11.02.2017

Muzske darky si nejlepe vybere muzskej, takhle je to u nas a ja to vzdy jen zaplatim a zabalim ale i tak z toho ma radost.:)

Honza 17.02.2017

Máte doma zahradní gril? Jakou značku, jak dlouho a jak jste spokojeni?

Robin Honza 19.02.2017

Honzo, k tomu grilu, máme, ale jen obyč. z Tesca.

Betka 18.02.2017

Manžel ode mě dostal k Vánocům lubrikační gelíček a erotickou hračku. To bylo překvapení pro něj i pro mě, protože to s ním bylo úžasný! Navíc ten gel byl se stimulačním účinkem! Jízda!

Jana 19.02.2017

No gril, taky dobry, minuly rok k vanocum jsme jeden dostali cestovni a letos jsme si k tomu kupovali veci, jako kapesni nuz pro muzskeho

Sára Jana 19.02.2017

Můj muž miluje knihy, tak jsem mu pořídila knihovnu. Pěkně si tam vyskládal přehledně své poklady. Líbí se mu v pracovně ještě víc!

Bara 22.02.2017

Pani, ten nuz to je dobrej napad, asi o tom taky popremyslim.

Guta M Bara 22.02.2017

já bych manželovi koupila asi nějakou čelovku nebo svítilnu. To se chlapům hodí vždycky. Kvalitní čelovky jsou určitě značky Ledlenser.

Marcela Strejcová Guta M 22.02.2017

já bych chlapovi koupila hodinky. Ten můj, vždycky hledá mobil, aby zjistil, kolik je hodin. Kvalitní hodinky různých značek mají na azluxus.cz. Líbí se mi tam některé kousky.

Jitka 22.02.2017

můj muž chtěl překvapivě od Ježíška papiňák a teď v něm dělá třeba výborný gulášek a tak :-) jinak jako vodák dostal rychleschnoucí ručník, který se dá smotat skoro do ruličky a nezabere žádné místo

Lenny 12.03.2017

Já mu koupila do sprchy dárek za pár korun, a spokojenost nevýslovná. Samolepky mořská panna: http://www.albixon.cz/bazenove-samolepky/sexy-bazen/

Petra Nezamyslice 17.10.2017

Já tátovi a tchánovi objednala na www.herbadent.cz medicinální sladová vína. Navíc jsem jim objednala na těch stránkách produkty z extraktů bylin, něco pro jejich zdravé zuby a dásně, nejsou nejmladší :D

Petulkaaa 18.10.2017

V loni si udělal muž velkým plynovým grilem ,protože rád griluje *11* A letos má vyhlídnutý plně automatický kávovar ,ale co mu koupím to teda nevím , potřebuji tip ;-) <3

Ylliess 21.10.2017

Já manželovi vždy koupím něco jako překvapení,parfém,ponožky,trencle,klasika ale většinou si kupujeme dárek společný,teď opravujeme dům a já si přála francouzské okno na terasu *19*

Fanča Rýmařov 17.11.2017

Já objednala taky na Herbadentu bylinné zubní pasty, ústní vody a medicinální sladová vína pro sestru. Má malé děti, tak jsem přiobjednala do balíčku dětské zubní pasty od zoubkové víly bez zbytečné chemie

kacka 21.11.2017

Ahojec,podívejte se na notino..mají super dárkový kazety,můžete si to nechat poslat a netrmacet se nikde,ja jsem spokojena s notinem

Maky 05.12.2017

Meho mužskeho vzdy potesilo neco z elektroniky, takze to tak bude i letos a je to trochu vzdy darek i pro celou rodinu

Laďka Chvojnice Maky 14.12.2017

Já koupila taťkovi medicinální sladová vína na ww.herbadent.cz pod stromeček a mamce jsem tam koupila bylinnou kosmetiku. Oboum jsem tam připalila nějaké produkty z extraktů bylin na jejich zuby a dásně, je jim přes šedesát.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat