Diskuse na téma Podpora imunity u pejska

Zdravím, můj pejsek bývá často nemocný (kašel, zánět močáku …), mám dávat něco na podporu imunity, poradíte?

Denisa5 13.12.2022

Já od nich kupuju ty probiotika a dávám je kočce už 3 měsíce. Skvěle jí sedí, zlepšilo se jí trávení, aale i nadýmání a zápach z úst už je pryč.

Ella789 10.12.2022

Holky, taky jsem na zdravotní doplňky od veterinarni-lekarna-online.cz slyšela velkou chválu. Známá je pro pejska kupuju,něco na prevenci alergie a nemůže si je vynachválit.

Super tip na doplňky, díky - něco si o nich přečtu, ale asi je taky vyzkoušíme :) Prevence je vždycky lepší než nějaký zdravotní problém.

Marionneta 06.12.2022

Holky, tyto zdravotní doplňky mi doporučoval veterinář - jde o nějakou novinku, u nás jsou jen na eshopu veterinarni-lakrna-online.cz a mají unikátní složení. Na prevenci je veterinář moc chválil. Já kupuju pro našeho buldočka HEART HEALTH, ty jsou super jako prevence onemocnění srdíčka.

Elininka 03.12.2022

Dobrý večer, já kupuju na doporučení tyto probiotika https://www.veterinarni-lekarna-online.cz/kompletni-probiotika-streva/ a můžu je jpochválit, na imunitu fakt fungují jak mají.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Snažte se tento týden zacházet uvážlivě s těmi zbytky energie, které se ještě neutopily v únavě z předchozích mrazivých dnů, která vás začíná zmáhat. Především v práci budete mít pocit, že si nemůžete dopřát ani... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:59
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:53
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat