Diskuse na téma hračka pro kočky

21. 01. 2023 | Prosím o radu

Ahojky, s čím si hrají vaše kočky?? Chtěla jsem nějakou dobrou hračku, která by naši Mícu zabavila.. Máte nějakou zkušenost s nějakou dobrou hračkou?? Prosím sem s tím :-)

kateřina 01.03.2023

já jsem tam nakonec objednala tohle https://www.manahu.cz/hlavolam-pro-psy-kolo-stesti-od-my-intelligent-pets-obtiznost-2 dost mě to zaujalo, a říkala jsem si ýže by mohlo být lehké pro ně na to přijít.

Kateřina 27.02.2023

To je hrozně zajímavý.. koukala jsem na to manahu.cz máme doma kočku i psa a nevím, nevím jestli by je to vůbec zajímalo teda :-D

Karol Kateřina 28.02.2023

To nezjistíš dokud to nezkusíš :-D ale já věřím že jo, taky jsem to té naší kočce ukázala a trochu jí pomohla jak se s tím hraje a chtělo to čas, pak se to zaučila a ví jak na to :-)

Tak super.. kouknu se na to manahu.cz ráda:-)

Karol 26.01.2023

My jsme s přítelem pořídili naší čičině hlavolam pro kočky a moc pěkně si s ním vyhraje :-)

Ellikopecka Karol 27.01.2023

Hlavolam pro kočky, to zní dost zajímavě:-) Jaký? Ať mám představu :-)

Karol Karol 28.01.2023

Pořídili jsme konkrétně tento https://www.manahu.cz/buggin-out-hlavolam-pro-kocky-berusky je moc pěkný a hlavně opravdu si s ním krásně vyhraje moc ji to baví a já jsem ráda že se tím zabaví :-) Je to sranda ji u toho pozorovat :-d

Sára 22.01.2023

Já si budu pořizovat kočičku, tak za chvíli budu také řešit nějaké dobré hračky :-) Ale zatím zkušenost nemám vůbec žádnou...

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat